KBSL · 13. Hafta · 2015-2016 · 3 Ocak 2016 00:00
Abdullah Gül Üniversitesi ilk yarıyı 35-43 geride kapattı, ikinci yarıyı 35-22 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 20 | 23 | 8 | 14 | 65 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 15 | 20 | 13 | 22 | 70 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.9 sezon ort. 72.7 | Tempo | 69.9 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
93.4 sezon ort. 99.6 | 100 hücumda sayı | 99.8 sezon ort. 97.6 |
40.8% sezon ort. 46.7% | eFG% | 53.1% sezon ort. 48.3% |
15.4% sezon ort. 14.2% | Top kaybı oranı | 21.3% sezon ort. 17.2% |
36.6% sezon ort. 27.9% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 28.7% |
23.1% sezon ort. 19.2% | Serbest atış oranı | 46.9% sezon ort. 26.3% |
23.1% sezon ort. 33.9% | Üçlük payı | 14.3% sezon ort. 20.8% |
| Savunma | ||
99.8 sezon ort. 102.4 | 100 savunmada yenen sayı | 93.4 sezon ort. 95.4 |
53.1% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 40.8% sezon ort. 45.4% |
21.3% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 15.4% sezon ort. 16.4% |
20.0% sezon ort. 30.8% | Rakip hücum ribaundu % | 36.6% sezon ort. 28.2% |
46.9% sezon ort. 24.0% | Rakip serbest atış oranı | 23.1% sezon ort. 26.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Lara Sanders Abdullah Gül Üniversitesi · 32 dk+12.6 PIR
- Fahriye Bayraktar Edirne BLD. Edirnespor · 30 dk+5.8 PIR
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 28 dk+4.8 PIR
- Chelsea Gray Abdullah Gül Üniversitesi · 29 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 32 dk−7.1 PIR
- Zoi Dimitrakou Abdullah Gül Üniversitesi · 30 dk−6.3 PIR
- Saynur Tozlu Edirne BLD. Edirnespor · 10 dk−5.9 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Edirne BLD. Edirnespor · 15 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 69.6 | 69.9 | 93.4 | 40.8% | 15.4% | 36.6% | 23.1% | 99.8 | 53.1% | 21.3% | 80.0% | 46.9% | -6.4 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 70.1 | 69.9 | 99.8 | 53.1% | 21.3% | 20.0% | 46.9% | 93.4 | 40.8% | 15.4% | 63.4% | 23.1% | +6.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| 25/65 (%38.5) | Saha İçi Şut | 25/49 (%51.0) |
| 22/50 (%44.0) | 2 Sayı | 23/42 (%54.8) |
| 3/15 (%20.0) | 3 Sayı | 2/7 (%28.6) |
| 12/15 (%80.0) | Serbest Atış | 18/23 (%78.3) |
| 35 | Ribaund | 31 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 18 | Asist | 17 |
| 6 | Top Çalma | 10 |
| 1 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 16 |
| 24 | Faul | 20 |
| 69 | Verimlilik (PIR) | 86 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.01.2016Edirne BLD. Edirnespor 65-70 Abdullah Gül Üniversitesi
- 05.04.2016Abdullah Gül Üniversitesi 85-77 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

