KBSL · 17. Hafta · 2015-2016 · 31 Ocak 2016 00:00
Fenerbahçe ilk çeyreği 26-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 26 | 24 | 22 | 16 | 88 |
| Samsun Canik Belediye | 13 | 14 | 21 | 9 | 57 |
| Fenerbahçe | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.2 sezon ort. 68.9 | Tempo | 73.2 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
120.0 sezon ort. 110.3 | 100 hücumda sayı | 77.9 sezon ort. 98.8 |
55.2% sezon ort. 51.4% | eFG% | 35.8% sezon ort. 44.6% |
8.2% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 13.9% |
32.4% sezon ort. 35.6% | Hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 32.1% |
3.9% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 20.9% sezon ort. 23.5% |
31.2% sezon ort. 24.7% | Üçlük payı | 17.9% sezon ort. 21.2% |
| Savunma | ||
77.9 sezon ort. 92.4 | 100 savunmada yenen sayı | 120.0 sezon ort. 98.2 |
35.8% sezon ort. 44.0% | Rakip eFG% | 55.2% sezon ort. 49.8% |
14.1% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 8.2% sezon ort. 18.8% |
26.7% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 30.4% |
20.9% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 3.9% sezon ort. 19.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 23 dk+8.2 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Fenerbahçe · 23 dk+7.3 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 13 dk+6.5 PIR
- Marissa Jo Coleman Fenerbahçe · 24 dk+6.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Zane Teilane Samsun Canik Belediye · 30 dk−9.6 PIR
- Gökçe Doğan Fenerbahçe · 17 dk−7.4 PIR
- Deniz Çolakoğlu Samsun Canik Belediye · 25 dk−6.4 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Samsun Canik Belediye · 19 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 73.3 | 73.2 | 120.0 | 55.2% | 8.2% | 32.4% | 3.9% | 77.9 | 35.8% | 14.1% | 73.3% | 20.9% | +42.1 |
| Samsun Canik Belediye | 73.2 | 73.2 | 77.9 | 35.8% | 14.1% | 26.7% | 20.9% | 120.0 | 55.2% | 8.2% | 67.6% | 3.9% | -42.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 39/77 (%50.6) | Saha İçi Şut | 23/67 (%34.3) |
| 32/53 (%60.4) | 2 Sayı | 21/55 (%38.2) |
| 7/24 (%29.2) | 3 Sayı | 2/12 (%16.7) |
| 3/3 (%100.0) | Serbest Atış | 9/14 (%64.3) |
| 45 | Ribaund | 37 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 26 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 0 |
| 5 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 12 |
| 15 | Faul | 7 |
| 123 | Verimlilik (PIR) | 48 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 06.11.2015Samsun Canik Belediye 77-72 Fenerbahçe
- 30.01.2016Fenerbahçe 88-57 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

