KBSL · 12. Hafta · 2015-2016 · 30 Aralık 2015 00:00

76 - 93

Samsun Canik Belediye 3. çeyreği 28-18 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 19 | 16 | 18 | 23 | 76 |
| Samsun Canik Belediye | 26 | 21 | 28 | 18 | 93 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.0 sezon ort. 79.1 | Tempo | 76.0 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
98.4 sezon ort. 89.2 | 100 hücumda sayı | 124.3 sezon ort. 97.0 |
45.6% sezon ort. 44.5% | eFG% | 58.5% sezon ort. 43.8% |
16.3% sezon ort. 17.2% | Top kaybı oranı | 12.7% sezon ort. 13.9% |
33.3% sezon ort. 24.1% | Hücum ribaundu % | 38.7% sezon ort. 31.7% |
30.9% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 15.5% sezon ort. 23.7% |
20.6% sezon ort. 30.0% | Üçlük payı | 16.9% sezon ort. 21.2% |
| Savunma | ||
124.3 sezon ort. 116.0 | 100 savunmada yenen sayı | 98.4 sezon ort. 99.0 |
58.5% sezon ort. 55.9% | Rakip eFG% | 45.6% sezon ort. 50.2% |
12.7% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 16.3% sezon ort. 18.6% |
38.7% sezon ort. 38.9% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 30.3% |
15.5% sezon ort. 13.3% | Rakip serbest atış oranı | 30.9% sezon ort. 18.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Natasha Lacy Samsun Canik Belediye · 34 dk+18.1 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Samsun Canik Belediye · 19 dk+12.8 PIR
- Iva Radosavljevic Samsun Canik Belediye · 36 dk+11.4 PIR
- Deniz Çolakoğlu Samsun Canik Belediye · 29 dk+9.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elin Eldebrink Orduspor Sportif F.A.Ş. · 38 dk−9.6 PIR
- Burcu Yağan Samsun Canik Belediye · 13 dk−3.9 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Orduspor Sportif F.A.Ş. · 17 dk−2.9 PIR
- Gülşah Akkaya Orduspor Sportif F.A.Ş. · 22 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Burcu Yağan 100 asist barajını geçti
- Deniz Çolakoğlu 100. maçına çıktı
- Natasha Lacy 500 ribaund barajını geçti
- Natasha Lacy 500 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 77.2 | 76.0 | 98.4 | 45.6% | 16.3% | 33.3% | 30.9% | 124.3 | 58.5% | 12.7% | 61.3% | 15.5% | -25.9 |
| Samsun Canik Belediye | 74.8 | 76.0 | 124.3 | 58.5% | 12.7% | 38.7% | 15.5% | 98.4 | 45.6% | 16.3% | 66.7% | 30.9% | +25.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 28/68 (%41.2) | Saha İçi Şut | 39/71 (%54.9) |
| 22/54 (%40.7) | 2 Sayı | 34/59 (%57.6) |
| 6/14 (%42.9) | 3 Sayı | 5/12 (%41.7) |
| 14/21 (%66.7) | Serbest Atış | 10/11 (%90.9) |
| 34 | Ribaund | 42 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 17 | Asist | 20 |
| 6 | Top Çalma | 12 |
| 2 | Blok | 2 |
| 15 | Top Kaybı | 11 |
| 12 | Faul | 19 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 125 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.12.2015Orduspor Sportif F.A.Ş. 76-93 Samsun Canik Belediye
- 29.03.2016Samsun Canik Belediye 122-50 Orduspor Sportif F.A.Ş.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.