KBSL · 11. Hafta · 2015-2016 · 27 Aralık 2015 00:00
Samsun Canik Belediye maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 16 | 24 | 17 | 17 | 74 |
| Beşiktaş | 16 | 15 | 12 | 22 | 65 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.1 sezon ort. 74.0 | Tempo | 72.1 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
100.9 sezon ort. 97.9 | 100 hücumda sayı | 91.7 sezon ort. 95.5 |
44.0% sezon ort. 44.3% | eFG% | 43.2% sezon ort. 46.5% |
11.7% sezon ort. 14.0% | Top kaybı oranı | 16.3% sezon ort. 16.6% |
30.0% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 24.3% sezon ort. 23.8% |
28.4% sezon ort. 23.2% | Serbest atış oranı | 30.5% sezon ort. 26.1% |
17.9% sezon ort. 21.2% | Üçlük payı | 27.1% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
91.7 sezon ort. 99.2 | 100 savunmada yenen sayı | 100.9 sezon ort. 102.6 |
43.2% sezon ort. 50.2% | Rakip eFG% | 44.0% sezon ort. 46.5% |
16.3% sezon ort. 18.5% | Zorlanan top kaybı | 11.7% sezon ort. 13.8% |
24.3% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 31.3% |
30.5% sezon ort. 18.4% | Rakip serbest atış oranı | 28.4% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Zane Teilane Samsun Canik Belediye · 34 dk+12.7 PIR
- Cappie Marie Pondexter Beşiktaş · 40 dk+10.3 PIR
- Natasha Lacy Samsun Canik Belediye · 26 dk+8.7 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Samsun Canik Belediye · 16 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Burcu Yağan Samsun Canik Belediye · 33 dk−12.6 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Beşiktaş · 20 dk−6.9 PIR
- Nadezhda Grishaeva Beşiktaş · 18 dk−6.8 PIR
- Sandra Ygueravide Viana Beşiktaş · 38 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 73.4 | 72.1 | 100.9 | 44.0% | 11.7% | 30.0% | 28.4% | 91.7 | 43.2% | 16.3% | 75.7% | 30.5% | +9.2 |
| Beşiktaş | 70.9 | 72.1 | 91.7 | 43.2% | 16.3% | 24.3% | 30.5% | 100.9 | 44.0% | 11.7% | 70.0% | 28.4% | -9.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 28/67 (%41.8) | Saha İçi Şut | 23/59 (%39.0) |
| 25/55 (%45.5) | 2 Sayı | 18/43 (%41.9) |
| 3/12 (%25.0) | 3 Sayı | 5/16 (%31.3) |
| 15/19 (%78.9) | Serbest Atış | 14/18 (%77.8) |
| 40 | Ribaund | 37 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 16 | Asist | 13 |
| 6 | Top Çalma | 3 |
| 0 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 13 |
| 18 | Faul | 24 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 66 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 26.12.2015Samsun Canik Belediye 74-65 Beşiktaş
- 26.03.2016Beşiktaş 69-79 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

