KBSL · 10. Hafta · 2015-2016 · 23 Aralık 2015 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 22-13 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 22 | 23 | 19 | 14 | 78 |
| Samsun Canik Belediye | 13 | 20 | 13 | 11 | 57 |
| Galatasaray | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.8 sezon ort. 68.7 | Tempo | 67.8 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
115.0 sezon ort. 106.9 | 100 hücumda sayı | 84.2 sezon ort. 98.5 |
62.7% sezon ort. 51.5% | eFG% | 39.1% sezon ort. 44.5% |
16.9% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 17.7% sezon ort. 13.7% |
29.0% sezon ort. 28.8% | Hücum ribaundu % | 40.5% sezon ort. 31.5% |
18.6% sezon ort. 23.3% | Serbest atış oranı | 20.3% sezon ort. 23.5% |
25.4% sezon ort. 22.8% | Üçlük payı | 28.1% sezon ort. 20.8% |
| Savunma | ||
84.2 sezon ort. 91.8 | 100 savunmada yenen sayı | 115.0 sezon ort. 98.4 |
39.1% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 62.7% sezon ort. 49.6% |
17.7% sezon ort. 18.0% | Zorlanan top kaybı | 16.9% sezon ort. 18.5% |
40.5% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 29.0% sezon ort. 30.5% |
20.3% sezon ort. 21.2% | Rakip serbest atış oranı | 18.6% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşegül Günay Aladağ Galatasaray · 21 dk+10.1 PIR
- Nuria Martinez Prat Galatasaray · 16 dk+8.9 PIR
- Nevriye Yılmaz Galatasaray · 33 dk+8.4 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 30 dk+4.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 21 dk−13.0 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Samsun Canik Belediye · 28 dk−8.9 PIR
- Jewell Blessing Loyd Galatasaray · 30 dk−6.7 PIR
- Essence Tiffany Carson Samsun Canik Belediye · 31 dk−6.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Natasha Lacy 1.000 sayı barajını geçti
- Essence Tiffany Carson 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 67.8 | 67.8 | 115.0 | 62.7% | 16.9% | 29.0% | 18.6% | 84.2 | 39.1% | 17.7% | 59.5% | 20.3% | +30.8 |
| Samsun Canik Belediye | 67.7 | 67.8 | 84.2 | 39.1% | 17.7% | 40.5% | 20.3% | 115.0 | 62.7% | 16.9% | 71.0% | 18.6% | -30.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 33/59 (%55.9) | Saha İçi Şut | 23/64 (%35.9) |
| 25/44 (%56.8) | 2 Sayı | 19/46 (%41.3) |
| 8/15 (%53.3) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 4/11 (%36.4) | Serbest Atış | 7/13 (%53.8) |
| 34 | Ribaund | 39 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 21 | Asist | 16 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 15 |
| 18 | Faul | 12 |
| 97 | Verimlilik (PIR) | 57 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 22.12.2015Galatasaray 78-57 Samsun Canik Belediye
- 19.03.2016Samsun Canik Belediye 70-73 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

