KBSL · 9. Hafta · 2015-2016 · 19 Aralık 2015 00:00

75 - 59

Samsun Canik Belediye maçı 16 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 23 | 15 | 16 | 21 | 75 |
| B.G.D. | 20 | 16 | 10 | 13 | 59 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.8 sezon ort. 74.1 | Tempo | 69.8 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
102.5 sezon ort. 97.9 | 100 hücumda sayı | 88.7 sezon ort. 97.7 |
51.6% sezon ort. 44.1% | eFG% | 41.4% sezon ort. 46.0% |
16.2% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 10.6% sezon ort. 13.9% |
25.0% sezon ort. 32.0% | Hücum ribaundu % | 23.7% sezon ort. 27.8% |
23.0% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 20.2% |
16.4% sezon ort. 21.2% | Üçlük payı | 21.9% sezon ort. 29.2% |
| Savunma | ||
88.7 sezon ort. 99.3 | 100 savunmada yenen sayı | 102.5 sezon ort. 99.2 |
41.4% sezon ort. 50.3% | Rakip eFG% | 51.6% sezon ort. 47.6% |
10.6% sezon ort. 18.7% | Zorlanan top kaybı | 16.2% sezon ort. 15.7% |
23.7% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 28.1% |
12.5% sezon ort. 19.0% | Rakip serbest atış oranı | 23.0% sezon ort. 25.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley B.G.D. · 30 dk+11.6 PIR
- Natasha Lacy Samsun Canik Belediye · 37 dk+6.0 PIR
- Zane Teilane Samsun Canik Belediye · 33 dk+4.1 PIR
- Deniz Çolakoğlu Samsun Canik Belediye · 14 dk+3.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Elizabeth Leuzinger B.G.D. · 24 dk−15.3 PIR
- Özge Özışık B.G.D. · 33 dk−10.0 PIR
- Farhiya Abdi B.G.D. · 39 dk−3.7 PIR
- Yasemen Kaya B.G.D. · 16 dk−3.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Alexandria Marie Bentley 100 sayı barajını geçti
- Iva Radosavljevic 100 asist barajını geçti
- Zane Teilane 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 73.2 | 69.8 | 102.5 | 51.6% | 16.2% | 25.0% | 23.0% | 88.7 | 41.4% | 10.6% | 76.3% | 12.5% | +13.8 |
| B.G.D. | 66.5 | 69.8 | 88.7 | 41.4% | 10.6% | 23.7% | 12.5% | 102.5 | 51.6% | 16.2% | 75.0% | 23.0% | -13.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| 31/61 (%50.8) | Saha İçi Şut | 25/64 (%39.1) |
| 30/51 (%58.8) | 2 Sayı | 22/50 (%44.0) |
| 1/10 (%10.0) | 3 Sayı | 3/14 (%21.4) |
| 12/14 (%85.7) | Serbest Atış | 6/8 (%75.0) |
| 36 | Ribaund | 30 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 20 | Asist | 14 |
| 5 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 0 |
| 13 | Top Kaybı | 8 |
| 15 | Faul | 18 |
| 92 | Verimlilik (PIR) | 58 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 18.12.2015Samsun Canik Belediye 75-59 B.G.D.
- 15.03.2016B.G.D. 71-59 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.