KBSL · 7. Hafta · 2015-2016 · 6 Aralık 2015 00:00

79 - 73

Mersin BŞB. 1. çeyreği 28-16 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mersin BŞB. | 28 | 13 | 20 | 18 | 79 |
| B.G.D. | 16 | 20 | 14 | 23 | 73 |
| Mersin BŞB. | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.0 sezon ort. 74.9 | Tempo | 76.0 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
103.8 sezon ort. 100.5 | 100 hücumda sayı | 96.1 sezon ort. 97.5 |
55.2% sezon ort. 48.2% | eFG% | 52.4% sezon ort. 45.6% |
23.1% sezon ort. 15.7% | Top kaybı oranı | 18.5% sezon ort. 13.6% |
44.1% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 14.3% sezon ort. 28.1% |
10.4% sezon ort. 21.7% | Serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 20.1% |
29.9% sezon ort. 31.3% | Üçlük payı | 35.5% sezon ort. 28.8% |
| Savunma | ||
96.1 sezon ort. 93.7 | 100 savunmada yenen sayı | 103.8 sezon ort. 99.2 |
52.4% sezon ort. 44.5% | Rakip eFG% | 55.2% sezon ort. 47.5% |
18.5% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 23.1% sezon ort. 15.4% |
14.3% sezon ort. 27.8% | Rakip hücum ribaundu % | 44.1% sezon ort. 27.5% |
14.5% sezon ort. 26.3% | Rakip serbest atış oranı | 10.4% sezon ort. 25.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley B.G.D. · 31 dk+7.0 PIR
- Aneika Anna Kay Henry Mersin BŞB. · 40 dk+4.5 PIR
- Marina Bas Mersin BŞB. · 37 dk+3.8 PIR
- Farhiya Abdi B.G.D. · 34 dk+3.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Marija Rezan B.G.D. · 16 dk−9.4 PIR
- Megan Elizabeth Leuzinger B.G.D. · 30 dk−4.1 PIR
- Dürdane Gülşah Gümüşay Mersin BŞB. · 32 dk−4.0 PIR
- Angel Lajuane Mc Coughtry Mersin BŞB. · 38 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mersin BŞB. | 76.1 | 76.0 | 103.8 | 55.2% | 23.1% | 44.1% | 10.4% | 96.1 | 52.4% | 18.5% | 85.7% | 14.5% | +7.7 |
| B.G.D. | 76.0 | 76.0 | 96.1 | 52.4% | 18.5% | 14.3% | 14.5% | 103.8 | 55.2% | 23.1% | 55.9% | 10.4% | -7.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mersin BŞB. | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| 33/67 (%49.3) | Saha İçi Şut | 28/62 (%45.2) |
| 25/47 (%53.2) | 2 Sayı | 19/40 (%47.5) |
| 8/20 (%40.0) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 5/7 (%71.4) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 45 | Ribaund | 24 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 19 | Asist | 17 |
| 9 | Top Çalma | 12 |
| 0 | Blok | 1 |
| 21 | Top Kaybı | 15 |
| 16 | Faul | 15 |
| 95 | Verimlilik (PIR) | 77 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.12.2015Mersin BŞB. 79-73 B.G.D.
- 27.02.2016B.G.D. 77-88 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.