KBSL · 4. Hafta · 2015-2016 · 8 Kasım 2015 00:00

78 - 73

Mersin BŞB. maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Mersin BŞB. | 22 | 18 | 17 | 21 | 78 |
| İstanbul Üniversitesi | 26 | 14 | 12 | 21 | 73 |
| Mersin BŞB. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.5 sezon ort. 75.0 | Tempo | 74.5 sezon ort. 73.1 |
| Hücum | ||
104.3 sezon ort. 100.4 | 100 hücumda sayı | 98.3 sezon ort. 95.2 |
43.0% sezon ort. 48.7% | eFG% | 45.0% sezon ort. 46.5% |
11.1% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 15.8% sezon ort. 16.6% |
34.9% sezon ort. 28.8% | Hücum ribaundu % | 20.5% sezon ort. 27.8% |
28.2% sezon ort. 21.1% | Serbest atış oranı | 35.0% sezon ort. 22.4% |
14.1% sezon ort. 31.9% | Üçlük payı | 45.0% sezon ort. 34.4% |
| Savunma | ||
98.3 sezon ort. 93.7 | 100 savunmada yenen sayı | 104.3 sezon ort. 99.3 |
45.0% sezon ort. 44.7% | Rakip eFG% | 43.0% sezon ort. 47.5% |
15.8% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 11.1% sezon ort. 15.1% |
20.5% sezon ort. 27.7% | Rakip hücum ribaundu % | 34.9% sezon ort. 30.1% |
35.0% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 28.2% sezon ort. 18.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Aneika Anna Kay Henry Mersin BŞB. · 32 dk+12.9 PIR
- Angel Lajuane Mc Coughtry Mersin BŞB. · 36 dk+5.6 PIR
- La Tanya Chantella White İstanbul Üniversitesi · 34 dk+5.5 PIR
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 37 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Bria Nicole Hartley Mersin BŞB. · 34 dk−5.6 PIR
- Marina Bas Mersin BŞB. · 28 dk−5.3 PIR
- Elizabeth Williams İstanbul Üniversitesi · 34 dk−4.9 PIR
- Tuğba Theodore Mersin BŞB. · 20 dk−4.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Mersin BŞB. | 74.8 | 74.5 | 104.3 | 43.0% | 11.1% | 34.9% | 28.2% | 98.3 | 45.0% | 15.8% | 79.5% | 35.0% | +5.9 |
| İstanbul Üniversitesi | 74.2 | 74.5 | 98.3 | 45.0% | 15.8% | 20.5% | 35.0% | 104.3 | 43.0% | 11.1% | 65.1% | 28.2% | -5.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Mersin BŞB. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 30/71 (%42.3) | Saha İçi Şut | 22/60 (%36.7) |
| 29/61 (%47.5) | 2 Sayı | 12/33 (%36.4) |
| 1/10 (%10.0) | 3 Sayı | 10/27 (%37.0) |
| 17/20 (%85.0) | Serbest Atış | 19/21 (%90.5) |
| 46 | Ribaund | 36 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 12 | Asist | 16 |
| 6 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 3 |
| 10 | Top Kaybı | 13 |
| 18 | Faul | 23 |
| 89 | Verimlilik (PIR) | 80 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 07.11.2015Mersin BŞB. 78-73 İstanbul Üniversitesi
- 30.01.2016İstanbul Üniversitesi 76-82 Mersin BŞB.
- 09.04.2016Mersin BŞB. 78-72 İstanbul Üniversitesi
- 12.04.2016İstanbul Üniversitesi 74-77 Mersin BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.