WbInsight

KBSL · 10. Hafta · 2015-2016 · 23 Aralık 2015 00:00

Orduspor Sportif F.A.Ş. logosu
Orduspor Sportif F.A.Ş.

58 - 82

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

Mersin BŞB. ilk çeyreği 27-11 kazanarak maçı erken kopardı. Orduspor Sportif F.A.Ş. ikinci yarıda 39-36 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Orduspor Sportif F.A.Ş.118201958
Mersin BŞB.2719241282
Dört Faktör
Orduspor Sportif F.A.Ş.KategoriMersin BŞB.
Tempo
72.3
sezon ort. 79.2
Tempo
72.3
sezon ort. 75.0
Hücum
80.2
sezon ort. 89.9
100 hücumda sayı
113.3
sezon ort. 100.2
37.7%
sezon ort. 44.8%
eFG%
54.5%
sezon ort. 48.3%
13.5%
sezon ort. 17.3%
Top kaybı oranı
16.4%
sezon ort. 15.9%
22.5%
sezon ort. 24.6%
Hücum ribaundu %
36.1%
sezon ort. 28.8%
18.5%
sezon ort. 20.7%
Serbest atış oranı
14.9%
sezon ort. 21.6%
47.7%
sezon ort. 28.9%
Üçlük payı
38.8%
sezon ort. 31.0%
Savunma
113.3
sezon ort. 116.4
100 savunmada yenen sayı
80.2
sezon ort. 94.2
54.5%
sezon ort. 56.0%
Rakip eFG%
37.7%
sezon ort. 44.9%
16.4%
sezon ort. 14.8%
Zorlanan top kaybı
13.5%
sezon ort. 16.2%
36.1%
sezon ort. 39.0%
Rakip hücum ribaundu %
22.5%
sezon ort. 27.6%
14.9%
sezon ort. 13.4%
Rakip serbest atış oranı
18.5%
sezon ort. 26.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.