KBSL · 15. Hafta · 2015-2016 · 16 Ocak 2016 00:00

82 - 78

Hatay BŞB. maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 20 | 21 | 20 | 21 | 82 |
| Samsun Canik Belediye | 23 | 14 | 28 | 13 | 78 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.6 sezon ort. 72.0 | Tempo | 68.6 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
119.1 sezon ort. 102.7 | 100 hücumda sayı | 114.2 sezon ort. 97.5 |
64.2% sezon ort. 49.0% | eFG% | 54.7% sezon ort. 43.9% |
18.8% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 12.6% sezon ort. 13.9% |
35.5% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 31.8% |
18.3% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 23.5% |
51.7% sezon ort. 40.2% | Üçlük payı | 17.2% sezon ort. 21.2% |
| Savunma | ||
114.2 sezon ort. 96.5 | 100 savunmada yenen sayı | 119.1 sezon ort. 98.3 |
54.7% sezon ort. 45.2% | Rakip eFG% | 64.2% sezon ort. 49.5% |
12.6% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 18.8% sezon ort. 18.5% |
33.3% sezon ort. 27.2% | Rakip hücum ribaundu % | 35.5% sezon ort. 30.3% |
18.8% sezon ort. 20.9% | Rakip serbest atış oranı | 18.3% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 40 dk+16.5 PIR
- Iva Radosavljevic Samsun Canik Belediye · 37 dk+12.8 PIR
- Anna Vajda Hatay BŞB. · 40 dk+9.3 PIR
- Zane Teilane Samsun Canik Belediye · 33 dk+5.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Burcu Yağan Samsun Canik Belediye · 12 dk−5.7 PIR
- Devran Tanaçan Hatay BŞB. · 12 dk−5.6 PIR
- Essence Tiffany Carson Samsun Canik Belediye · 30 dk−4.8 PIR
- Deniz Çolakoğlu Samsun Canik Belediye · 18 dk−4.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- İlsu Darıcıoğlu 500 sayı barajını geçti
- Iva Radosavljevic 500 ribaund barajını geçti
- Zane Teilane 250 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 68.8 | 68.6 | 119.1 | 64.2% | 18.8% | 35.5% | 18.3% | 114.2 | 54.7% | 12.6% | 66.7% | 18.8% | +4.9 |
| Samsun Canik Belediye | 68.3 | 68.6 | 114.2 | 54.7% | 12.6% | 33.3% | 18.8% | 119.1 | 64.2% | 18.8% | 64.5% | 18.3% | -4.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 31/60 (%51.7) | Saha İçi Şut | 34/64 (%53.1) |
| 16/29 (%55.2) | 2 Sayı | 32/53 (%60.4) |
| 15/31 (%48.4) | 3 Sayı | 2/11 (%18.2) |
| 5/11 (%45.5) | Serbest Atış | 8/12 (%66.7) |
| 33 | Ribaund | 31 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 20 | Asist | 18 |
| 3 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 10 |
| 15 | Faul | 13 |
| 91 | Verimlilik (PIR) | 89 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 24.10.2015Samsun Canik Belediye 63-82 Hatay BŞB.
- 15.01.2016Hatay BŞB. 82-78 Samsun Canik Belediye
- 09.04.2016Hatay BŞB. 78-64 Samsun Canik Belediye
- 12.04.2016Samsun Canik Belediye 53-57 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.