KBSL · 16. Hafta · 2015-2016 · 23 Ocak 2016 00:00
Abdullah Gül Üniversitesi 2. çeyreği 23-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 26 | 12 | 17 | 14 | 69 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 21 | 23 | 21 | 14 | 79 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.0 sezon ort. 73.7 | Tempo | 79.0 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
89.0 sezon ort. 98.4 | 100 hücumda sayı | 98.3 sezon ort. 97.7 |
35.3% sezon ort. 44.6% | eFG% | 53.1% sezon ort. 48.3% |
14.2% sezon ort. 13.9% | Top kaybı oranı | 22.4% sezon ort. 17.2% |
31.8% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 28.5% |
35.3% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 15.4% sezon ort. 27.2% |
16.2% sezon ort. 21.2% | Üçlük payı | 21.5% sezon ort. 20.6% |
| Savunma | ||
98.3 sezon ort. 99.0 | 100 savunmada yenen sayı | 89.0 sezon ort. 95.6 |
53.1% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 35.3% sezon ort. 45.6% |
22.4% sezon ort. 18.3% | Zorlanan top kaybı | 14.2% sezon ort. 16.4% |
30.0% sezon ort. 30.5% | Rakip hücum ribaundu % | 31.8% sezon ort. 28.3% |
15.4% sezon ort. 18.9% | Rakip serbest atış oranı | 35.3% sezon ort. 25.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pınar Gezici Abdullah Gül Üniversitesi · 35 dk+9.1 PIR
- Mirna Mazic Abdullah Gül Üniversitesi · 19 dk+5.6 PIR
- Lara Sanders Abdullah Gül Üniversitesi · 31 dk+5.4 PIR
- Janel Mc Carville Abdullah Gül Üniversitesi · 27 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Burcu Yağan Samsun Canik Belediye · 19 dk−7.2 PIR
- Natasha Lacy Samsun Canik Belediye · 32 dk−5.1 PIR
- İlsu Darıcıoğlu Samsun Canik Belediye · 22 dk−3.4 PIR
- Iva Radosavljevic Samsun Canik Belediye · 36 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 77.6 | 79.0 | 89.0 | 35.3% | 14.2% | 31.8% | 35.3% | 98.3 | 53.1% | 22.4% | 70.0% | 15.4% | -9.3 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | 80.4 | 79.0 | 98.3 | 53.1% | 22.4% | 30.0% | 15.4% | 89.0 | 35.3% | 14.2% | 68.2% | 35.3% | +9.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Abdullah Gül Üniversitesi |
|---|---|---|
| 24/68 (%35.3) | Saha İçi Şut | 33/65 (%50.8) |
| 24/57 (%42.1) | 2 Sayı | 30/51 (%58.8) |
| 0/11 (%0.0) | 3 Sayı | 3/14 (%21.4) |
| 21/24 (%87.5) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 35 | Ribaund | 39 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 13 | Asist | 27 |
| 11 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 20 |
| 15 | Faul | 24 |
| 68 | Verimlilik (PIR) | 100 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 30.10.2015Abdullah Gül Üniversitesi 69-56 Samsun Canik Belediye
- 22.01.2016Samsun Canik Belediye 69-79 Abdullah Gül Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

