KBSL · 15. Hafta · 2015-2016 · 16 Ocak 2016 00:00
Botaş maçı 19 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Abdullah Gül Üniversitesi | 21 | 14 | 16 | 7 | 58 |
| Botaş | 20 | 21 | 23 | 13 | 77 |
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.5 sezon ort. 73.5 | Tempo | 79.5 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
73.5 sezon ort. 98.6 | 100 hücumda sayı | 96.2 sezon ort. 99.0 |
34.4% sezon ort. 48.9% | eFG% | 62.5% sezon ort. 50.0% |
22.6% sezon ort. 17.2% | Top kaybı oranı | 30.6% sezon ort. 18.5% |
32.6% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 20.8% sezon ort. 30.8% |
28.1% sezon ort. 26.8% | Serbest atış oranı | 30.8% sezon ort. 19.7% |
20.3% sezon ort. 20.6% | Üçlük payı | 42.3% sezon ort. 34.5% |
| Savunma | ||
96.2 sezon ort. 95.3 | 100 savunmada yenen sayı | 73.5 sezon ort. 100.2 |
62.5% sezon ort. 44.8% | Rakip eFG% | 34.4% sezon ort. 48.3% |
30.6% sezon ort. 15.9% | Zorlanan top kaybı | 22.6% sezon ort. 16.3% |
20.8% sezon ort. 28.6% | Rakip hücum ribaundu % | 32.6% sezon ort. 33.0% |
30.8% sezon ort. 26.1% | Rakip serbest atış oranı | 28.1% sezon ort. 20.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Evanthia Maltsi Botaş · 39 dk+14.8 PIR
- Pelin Bilgiç Botaş · 33 dk+7.8 PIR
- Avery Rochelle Warley Botaş · 34 dk+2.0 PIR
- Lucie Melek Bouthors Abdullah Gül Üniversitesi · 17 dk+1.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Mirna Mazic Abdullah Gül Üniversitesi · 29 dk−9.5 PIR
- Esra Ural Abdullah Gül Üniversitesi · 17 dk−9.0 PIR
- Tilbe Şenyürek Botaş · 28 dk−8.2 PIR
- Dandra Yuvett Moss Botaş · 28 dk−7.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Abdullah Gül Üniversitesi | 78.9 | 79.5 | 73.5 | 34.4% | 22.6% | 32.6% | 28.1% | 96.2 | 62.5% | 30.6% | 79.2% | 30.8% | -22.7 |
| Botaş | 80.0 | 79.5 | 96.2 | 62.5% | 30.6% | 20.8% | 30.8% | 73.5 | 34.4% | 22.6% | 67.4% | 28.1% | +22.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Abdullah Gül Üniversitesi | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 21/64 (%32.8) | Saha İçi Şut | 28/52 (%53.8) |
| 19/51 (%37.3) | 2 Sayı | 19/30 (%63.3) |
| 2/13 (%15.4) | 3 Sayı | 9/22 (%40.9) |
| 14/18 (%77.8) | Serbest Atış | 12/16 (%75.0) |
| 33 | Ribaund | 34 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 19 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 18 | Asist | 15 |
| 11 | Top Çalma | 14 |
| 1 | Blok | 2 |
| 21 | Top Kaybı | 26 |
| 17 | Faul | 21 |
| 53 | Verimlilik (PIR) | 88 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 23.10.2015Botaş 83-81 Abdullah Gül Üniversitesi
- 15.01.2016Abdullah Gül Üniversitesi 58-77 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

