KBSL · 16. Hafta · 2015-2016 · 23 Ocak 2016 00:00

69 - 87

Hatay BŞB. ilk çeyreği 27-11 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| B.G.D. | 11 | 18 | 17 | 23 | 69 |
| Hatay BŞB. | 27 | 15 | 22 | 23 | 87 |
| B.G.D. | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 74.1 | Tempo | 73.7 sezon ort. 71.9 |
| Hücum | ||
95.6 sezon ort. 97.5 | 100 hücumda sayı | 115.6 sezon ort. 102.8 |
43.6% sezon ort. 45.9% | eFG% | 58.1% sezon ort. 49.1% |
14.6% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 15.6% |
37.0% sezon ort. 27.2% | Hücum ribaundu % | 27.0% sezon ort. 31.8% |
20.0% sezon ort. 19.9% | Serbest atış oranı | 17.6% sezon ort. 23.6% |
35.7% sezon ort. 28.7% | Üçlük payı | 41.2% sezon ort. 40.4% |
| Savunma | ||
115.6 sezon ort. 98.7 | 100 savunmada yenen sayı | 95.6 sezon ort. 97.0 |
58.1% sezon ort. 47.4% | Rakip eFG% | 43.6% sezon ort. 45.5% |
14.1% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 14.6% sezon ort. 13.5% |
27.0% sezon ort. 28.1% | Rakip hücum ribaundu % | 37.0% sezon ort. 27.0% |
17.6% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 20.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 34 dk+9.7 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 36 dk+8.5 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 34 dk+7.6 PIR
- Megan Elizabeth Leuzinger B.G.D. · 27 dk+7.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Michelle Vandersloot B.G.D. · 25 dk−8.9 PIR
- Kübra İmren Sevindik B.G.D. · 31 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| B.G.D. | 72.2 | 73.7 | 95.6 | 43.6% | 14.6% | 37.0% | 20.0% | 115.6 | 58.1% | 14.1% | 73.0% | 17.6% | -19.9 |
| Hatay BŞB. | 75.3 | 73.7 | 115.6 | 58.1% | 14.1% | 27.0% | 17.6% | 95.6 | 43.6% | 14.6% | 63.0% | 20.0% | +19.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| B.G.D. | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 28/70 (%40.0) | Saha İçi Şut | 33/68 (%48.5) |
| 23/45 (%51.1) | 2 Sayı | 20/40 (%50.0) |
| 5/25 (%20.0) | 3 Sayı | 13/28 (%46.4) |
| 8/14 (%57.1) | Serbest Atış | 8/12 (%66.7) |
| 44 | Ribaund | 39 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 21 | Asist | 33 |
| 7 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 12 |
| 14 | Faul | 16 |
| 81 | Verimlilik (PIR) | 116 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.11.2015Hatay BŞB. 78-72 B.G.D.
- 22.01.2016B.G.D. 69-87 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.