KBSL · 11. Hafta · 2015-2016 · 26 Aralık 2015 00:00
Galatasaray ilk çeyreği 25-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| B.G.D. | 12 | 15 | 14 | 12 | 53 |
| Galatasaray | 25 | 22 | 16 | 19 | 82 |
| B.G.D. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.9 sezon ort. 74.1 | Tempo | 74.9 sezon ort. 68.5 |
| Hücum | ||
71.1 sezon ort. 98.4 | 100 hücumda sayı | 108.8 sezon ort. 107.1 |
34.3% sezon ort. 46.2% | eFG% | 54.8% sezon ort. 51.7% |
15.6% sezon ort. 13.7% | Top kaybı oranı | 18.5% sezon ort. 14.4% |
20.0% sezon ort. 28.0% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 28.7% |
11.9% sezon ort. 20.2% | Serbest atış oranı | 30.6% sezon ort. 22.9% |
25.4% sezon ort. 29.1% | Üçlük payı | 22.6% sezon ort. 22.9% |
| Savunma | ||
108.8 sezon ort. 99.0 | 100 savunmada yenen sayı | 71.1 sezon ort. 92.3 |
54.8% sezon ort. 47.5% | Rakip eFG% | 34.3% sezon ort. 46.5% |
18.5% sezon ort. 15.6% | Zorlanan top kaybı | 15.6% sezon ort. 18.1% |
33.3% sezon ort. 27.9% | Rakip hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 28.3% |
30.6% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 11.9% sezon ort. 21.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nuria Martinez Prat Galatasaray · 13 dk+8.6 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Galatasaray · 31 dk+8.0 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 17 dk+4.3 PIR
- Yasemen Kaya B.G.D. · 13 dk+3.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra İmren Sevindik B.G.D. · 20 dk−7.8 PIR
- Alexandria Marie Bentley B.G.D. · 20 dk−7.5 PIR
- Özge Özışık B.G.D. · 24 dk−6.7 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot B.G.D. · 29 dk−6.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| B.G.D. | 74.5 | 74.9 | 71.1 | 34.3% | 15.6% | 20.0% | 11.9% | 108.8 | 54.8% | 18.5% | 66.7% | 30.6% | -37.7 |
| Galatasaray | 75.4 | 74.9 | 108.8 | 54.8% | 18.5% | 33.3% | 30.6% | 71.1 | 34.3% | 15.6% | 80.0% | 11.9% | +37.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| B.G.D. | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 21/67 (%31.3) | Saha İçi Şut | 31/62 (%50.0) |
| 17/50 (%34.0) | 2 Sayı | 25/48 (%52.1) |
| 4/17 (%23.5) | 3 Sayı | 6/14 (%42.9) |
| 7/8 (%87.5) | Serbest Atış | 14/19 (%73.7) |
| 31 | Ribaund | 47 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 14 | Asist | 25 |
| 7 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 3 |
| 13 | Top Kaybı | 16 |
| 21 | Faul | 12 |
| 46 | Verimlilik (PIR) | 111 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.12.2015B.G.D. 53-82 Galatasaray
- 25.03.2016Galatasaray 74-54 B.G.D.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

