KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2015-2016 · 20 Nisan 2016 00:00
Fenerbahçe maçı 14 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| B.G.D. | 18 | 8 | 12 | 14 | 52 |
| Fenerbahçe | 21 | 17 | 15 | 13 | 66 |
| B.G.D. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
64.1 sezon ort. 74.5 | Tempo | 64.1 sezon ort. 69.2 |
| Hücum | ||
80.9 sezon ort. 98.0 | 100 hücumda sayı | 103.3 sezon ort. 110.8 |
36.8% sezon ort. 46.1% | eFG% | 41.8% sezon ort. 51.8% |
15.0% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 14.8% sezon ort. 13.9% |
23.7% sezon ort. 27.8% | Hücum ribaundu % | 44.7% sezon ort. 35.2% |
21.1% sezon ort. 19.9% | Serbest atış oranı | 29.5% sezon ort. 19.3% |
31.6% sezon ort. 28.9% | Üçlük payı | 34.4% sezon ort. 24.7% |
| Savunma | ||
103.3 sezon ort. 99.2 | 100 savunmada yenen sayı | 80.9 sezon ort. 92.3 |
41.8% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 36.8% sezon ort. 43.9% |
14.8% sezon ort. 15.7% | Zorlanan top kaybı | 15.0% sezon ort. 15.1% |
44.7% sezon ort. 27.4% | Rakip hücum ribaundu % | 23.7% sezon ort. 25.7% |
29.5% sezon ort. 25.2% | Rakip serbest atış oranı | 21.1% sezon ort. 21.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Megan Elizabeth Leuzinger B.G.D. · 27 dk+12.4 PIR
- Birsel Vardarlı Demirmen Fenerbahçe · 27 dk+7.6 PIR
- Marissa Jo Coleman Fenerbahçe · 35 dk+4.7 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Fenerbahçe · 19 dk+3.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Christine Quigley Fenerbahçe · 34 dk−17.2 PIR
- Nevin Krısten Vatansever B.G.D. · 35 dk−15.3 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot B.G.D. · 32 dk−13.9 PIR
- Özge Özışık B.G.D. · 34 dk−12.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| B.G.D. | 64.3 | 64.1 | 80.9 | 36.8% | 15.0% | 23.7% | 21.1% | 103.3 | 41.8% | 14.8% | 55.3% | 29.5% | -22.4 |
| Fenerbahçe | 63.9 | 64.1 | 103.3 | 41.8% | 14.8% | 44.7% | 29.5% | 80.9 | 36.8% | 15.0% | 76.3% | 21.1% | +22.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| B.G.D. | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 19/57 (%33.3) | Saha İçi Şut | 22/61 (%36.1) |
| 15/39 (%38.5) | 2 Sayı | 15/40 (%37.5) |
| 4/18 (%22.2) | 3 Sayı | 7/21 (%33.3) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 15/18 (%83.3) |
| 30 | Ribaund | 46 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 17 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 12 | Asist | 19 |
| 3 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 3 |
| 11 | Top Kaybı | 12 |
| 18 | Faul | 16 |
| 46 | Verimlilik (PIR) | 85 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada B.G.D. 0, Fenerbahçe 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 14.11.2015Fenerbahçe 92-48 B.G.D.
- 05.02.2016B.G.D. 67-75 Fenerbahçe
- 08.04.2016Fenerbahçe 78-70 B.G.D.
- 19.04.2016B.G.D. 52-66 Fenerbahçe
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

