KBSL · 24. Hafta · 2015-2016 · 26 Mart 2016 00:00
Galatasaray 4. çeyreği 19-5 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 13 | 28 | 14 | 19 | 74 |
| B.G.D. | 15 | 18 | 16 | 5 | 54 |
| Galatasaray | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.9 sezon ort. 68.6 | Tempo | 69.9 sezon ort. 74.3 |
| Hücum | ||
105.3 sezon ort. 107.2 | 100 hücumda sayı | 77.7 sezon ort. 98.1 |
50.8% sezon ort. 51.9% | eFG% | 39.5% sezon ort. 46.0% |
14.1% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 18.6% sezon ort. 13.6% |
24.2% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 27.6% |
19.4% sezon ort. 23.3% | Serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 20.1% |
25.8% sezon ort. 22.8% | Üçlük payı | 25.8% sezon ort. 29.1% |
| Savunma | ||
77.7 sezon ort. 92.0 | 100 savunmada yenen sayı | 105.3 sezon ort. 99.1 |
39.5% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 50.8% sezon ort. 47.6% |
18.6% sezon ort. 18.0% | Zorlanan top kaybı | 14.1% sezon ort. 15.7% |
28.9% sezon ort. 27.9% | Rakip hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 28.2% |
12.9% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 19.4% sezon ort. 25.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 32 dk+7.3 PIR
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 27 dk+4.1 PIR
- Nevriye Yılmaz Galatasaray · 25 dk+3.9 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 15 dk+2.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra İmren Sevindik B.G.D. · 27 dk−13.3 PIR
- Nevin Krısten Vatansever B.G.D. · 31 dk−12.7 PIR
- Nuria Martinez Prat Galatasaray · 25 dk−8.3 PIR
- Alexandria Marie Bentley B.G.D. · 23 dk−7.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 70.3 | 69.9 | 105.3 | 50.8% | 14.1% | 24.2% | 19.4% | 77.7 | 39.5% | 18.6% | 71.1% | 12.9% | +27.6 |
| B.G.D. | 69.5 | 69.9 | 77.7 | 39.5% | 18.6% | 28.9% | 12.9% | 105.3 | 50.8% | 14.1% | 75.8% | 19.4% | -27.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| 29/62 (%46.8) | Saha İçi Şut | 23/62 (%37.1) |
| 24/46 (%52.2) | 2 Sayı | 20/46 (%43.5) |
| 5/16 (%31.3) | 3 Sayı | 3/16 (%18.8) |
| 11/12 (%91.7) | Serbest Atış | 5/8 (%62.5) |
| 35 | Ribaund | 36 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 20 | Asist | 8 |
| 4 | Top Çalma | 3 |
| 2 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 15 |
| 15 | Faul | 16 |
| 90 | Verimlilik (PIR) | 44 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 25.12.2015B.G.D. 53-82 Galatasaray
- 25.03.2016Galatasaray 74-54 B.G.D.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

