KBSL · 20. Hafta · 2015-2016 · 27 Şubat 2016 00:00
Galatasaray 4. çeyreği 23-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 21 | 17 | 21 | 23 | 82 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 17 | 9 | 16 | 13 | 55 |
| Galatasaray | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.0 sezon ort. 68.6 | Tempo | 72.0 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
112.6 sezon ort. 106.9 | 100 hücumda sayı | 77.2 sezon ort. 100.2 |
53.8% sezon ort. 51.8% | eFG% | 46.4% sezon ort. 46.5% |
12.4% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 26.9% sezon ort. 13.8% |
25.0% sezon ort. 29.0% | Hücum ribaundu % | 20.6% sezon ort. 28.5% |
16.7% sezon ort. 23.4% | Serbest atış oranı | 9.1% sezon ort. 19.7% |
9.1% sezon ort. 23.4% | Üçlük payı | 27.3% sezon ort. 33.7% |
| Savunma | ||
77.2 sezon ort. 92.1 | 100 savunmada yenen sayı | 112.6 sezon ort. 101.9 |
46.4% sezon ort. 46.0% | Rakip eFG% | 53.8% sezon ort. 49.2% |
26.9% sezon ort. 17.7% | Zorlanan top kaybı | 12.4% sezon ort. 16.2% |
20.6% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 30.7% |
9.1% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 33 dk+13.1 PIR
- Jelena Dubljevic Galatasaray · 21 dk+7.5 PIR
- Ann Wauters Galatasaray · 20 dk+6.9 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Galatasaray · 22 dk+6.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Saynur Tozlu Edirne BLD. Edirnespor · 36 dk−9.5 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Galatasaray · 25 dk−7.0 PIR
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 36 dk−6.3 PIR
- Melis Talay Edirne BLD. Edirnespor · 36 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Jelena Dubljevic 100 asist barajını geçti
- Saynur Tozlu 100 asist barajını geçti
- Nevena Jovanovic 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 72.8 | 72.0 | 112.6 | 53.8% | 12.4% | 25.0% | 16.7% | 77.2 | 46.4% | 26.9% | 79.4% | 9.1% | +35.3 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 71.2 | 72.0 | 77.2 | 46.4% | 26.9% | 20.6% | 9.1% | 112.6 | 53.8% | 12.4% | 75.0% | 16.7% | -35.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 34/66 (%51.5) | Saha İçi Şut | 21/55 (%38.2) |
| 31/60 (%51.7) | 2 Sayı | 12/40 (%30.0) |
| 3/6 (%50.0) | 3 Sayı | 9/15 (%60.0) |
| 11/11 (%100.0) | Serbest Atış | 4/5 (%80.0) |
| 35 | Ribaund | 31 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 23 | Asist | 14 |
| 10 | Top Çalma | 5 |
| 3 | Blok | 2 |
| 10 | Top Kaybı | 21 |
| 14 | Faul | 16 |
| 111 | Verimlilik (PIR) | 51 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 05.12.2015Edirne BLD. Edirnespor 64-69 Galatasaray
- 26.02.2016Galatasaray 82-55 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

