WbInsight

KBSL · 16. Hafta · 2015-2016 · 24 Ocak 2016 00:00

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

74 - 66

Edirne BLD. Edirnespor logosu
Edirne BLD. Edirnespor

Mersin BŞB. maçı 8 sayı farkla kazandı. Edirne BLD. Edirnespor ikinci yarıda 35-34 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Mersin BŞB.1624211374
Edirne BLD. Edirnespor1318161966
Dört Faktör
Mersin BŞB.KategoriEdirne BLD. Edirnespor
Tempo
72.6
sezon ort. 75.0
Tempo
72.6
sezon ort. 72.5
Hücum
101.4
sezon ort. 100.5
100 hücumda sayı
91.3
sezon ort. 99.7
54.8%
sezon ort. 48.3%
eFG%
40.0%
sezon ort. 46.8%
20.3%
sezon ort. 15.8%
Top kaybı oranı
14.7%
sezon ort. 14.3%
21.4%
sezon ort. 29.2%
Hücum ribaundu %
34.8%
sezon ort. 27.9%
48.1%
sezon ort. 20.7%
Serbest atış oranı
17.1%
sezon ort. 19.4%
28.8%
sezon ort. 31.3%
Üçlük payı
44.3%
sezon ort. 33.0%
Savunma
91.3
sezon ort. 93.9
100 savunmada yenen sayı
101.4
sezon ort. 102.4
40.0%
sezon ort. 44.9%
Rakip eFG%
54.8%
sezon ort. 49.3%
14.7%
sezon ort. 16.2%
Zorlanan top kaybı
20.3%
sezon ort. 15.9%
34.8%
sezon ort. 27.2%
Rakip hücum ribaundu %
21.4%
sezon ort. 30.8%
17.1%
sezon ort. 26.3%
Rakip serbest atış oranı
48.1%
sezon ort. 23.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.