KBSL · 15. Hafta · 2015-2016 · 17 Ocak 2016 00:00

84 - 57

İstanbul Üniversitesi ilk çeyreği 24-10 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul Üniversitesi | 24 | 24 | 19 | 17 | 84 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 10 | 13 | 22 | 12 | 57 |
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.3 sezon ort. 73.2 | Tempo | 71.3 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
117.5 sezon ort. 94.5 | 100 hücumda sayı | 80.2 sezon ort. 100.1 |
56.7% sezon ort. 46.1% | eFG% | 37.0% sezon ort. 46.9% |
18.2% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 14.3% sezon ort. 14.3% |
34.4% sezon ort. 27.3% | Hücum ribaundu % | 28.3% sezon ort. 28.3% |
28.3% sezon ort. 22.6% | Serbest atış oranı | 10.1% sezon ort. 19.7% |
33.3% sezon ort. 34.8% | Üçlük payı | 30.4% sezon ort. 33.7% |
| Savunma | ||
80.2 sezon ort. 100.2 | 100 savunmada yenen sayı | 117.5 sezon ort. 101.7 |
37.0% sezon ort. 47.7% | Rakip eFG% | 56.7% sezon ort. 49.1% |
14.3% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 18.2% sezon ort. 16.0% |
28.3% sezon ort. 30.4% | Rakip hücum ribaundu % | 34.4% sezon ort. 30.4% |
10.1% sezon ort. 19.3% | Rakip serbest atış oranı | 28.3% sezon ort. 24.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Viktoria Vladimirovna Mircheva İstanbul Üniversitesi · 31 dk+11.2 PIR
- Saynur Tozlu Edirne BLD. Edirnespor · 14 dk+8.1 PIR
- Miray Şahin İstanbul Üniversitesi · 20 dk+7.9 PIR
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 10 dk+6.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ivory Rochelle Latta Edirne BLD. Edirnespor · 30 dk−12.3 PIR
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 29 dk−9.3 PIR
- Melis Talay Edirne BLD. Edirnespor · 22 dk−8.3 PIR
- Gizem Yavuz Yar İstanbul Üniversitesi · 24 dk−3.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İstanbul Üniversitesi | 71.5 | 71.3 | 117.5 | 56.7% | 18.2% | 34.4% | 28.3% | 80.2 | 37.0% | 14.3% | 71.7% | 10.1% | +37.3 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 71.1 | 71.3 | 80.2 | 37.0% | 14.3% | 28.3% | 10.1% | 117.5 | 56.7% | 18.2% | 65.6% | 28.3% | -37.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İstanbul Üniversitesi | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 29/60 (%48.3) | Saha İçi Şut | 24/69 (%34.8) |
| 19/40 (%47.5) | 2 Sayı | 21/48 (%43.8) |
| 10/20 (%50.0) | 3 Sayı | 3/21 (%14.3) |
| 16/17 (%94.1) | Serbest Atış | 6/7 (%85.7) |
| 44 | Ribaund | 34 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 19 | Asist | 17 |
| 6 | Top Çalma | 11 |
| 2 | Blok | 3 |
| 15 | Top Kaybı | 12 |
| 13 | Faul | 18 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 64 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 24.10.2015Edirne BLD. Edirnespor 66-73 İstanbul Üniversitesi
- 16.01.2016İstanbul Üniversitesi 84-57 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.