KBSL · 18. Hafta · 2015-2016 · 7 Şubat 2016 00:00

87 - 84
UZ
Maç normal süreyi 73-73 berabere tamamladı; Samsun Canik Belediye uzatmada 14-11 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 16 | 19 | 23 | 15 | 14 | 87 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 19 | 10 | 23 | 21 | 11 | 84 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.2 sezon ort. 73.6 | Tempo | 81.2 sezon ort. 72.2 |
| Hücum | ||
107.9 sezon ort. 97.6 | 100 hücumda sayı | 102.8 sezon ort. 99.2 |
48.7% sezon ort. 44.1% | eFG% | 48.6% sezon ort. 46.4% |
12.7% sezon ort. 13.9% | Top kaybı oranı | 17.8% sezon ort. 14.1% |
34.1% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 35.9% sezon ort. 27.9% |
19.7% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 17.8% sezon ort. 19.4% |
22.4% sezon ort. 21.0% | Üçlük payı | 32.9% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
102.8 sezon ort. 98.8 | 100 savunmada yenen sayı | 107.9 sezon ort. 102.1 |
48.6% sezon ort. 50.1% | Rakip eFG% | 48.7% sezon ort. 49.5% |
17.8% sezon ort. 18.5% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 16.2% |
35.9% sezon ort. 30.2% | Rakip hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 30.4% |
17.8% sezon ort. 18.8% | Rakip serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 24.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 39 dk+8.5 PIR
- Iva Radosavljevic Samsun Canik Belediye · 41 dk+5.7 PIR
- Natasha Lacy Samsun Canik Belediye · 42 dk+4.8 PIR
- Essence Tiffany Carson Samsun Canik Belediye · 41 dk+4.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ivory Rochelle Latta Edirne BLD. Edirnespor · 43 dk−5.8 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Edirne BLD. Edirnespor · 26 dk−2.0 PIR
- Zane Teilane Samsun Canik Belediye · 36 dk−0.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 80.6 | 81.2 | 107.9 | 48.7% | 12.7% | 34.1% | 19.7% | 102.8 | 48.6% | 17.8% | 64.1% | 17.8% | +5.2 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 81.7 | 81.2 | 102.8 | 48.6% | 17.8% | 35.9% | 17.8% | 107.9 | 48.7% | 12.7% | 65.9% | 19.7% | -5.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 34/76 (%44.7) | Saha İçi Şut | 32/73 (%43.8) |
| 28/59 (%47.5) | 2 Sayı | 25/49 (%51.0) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 7/24 (%29.2) |
| 13/15 (%86.7) | Serbest Atış | 13/13 (%100.0) |
| 39 | Ribaund | 41 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 28 | Asist | 23 |
| 5 | Top Çalma | 2 |
| 1 | Blok | 2 |
| 12 | Top Kaybı | 17 |
| 13 | Faul | 21 |
| 104 | Verimlilik (PIR) | 94 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 14.11.2015Edirne BLD. Edirnespor 69-55 Samsun Canik Belediye
- 06.02.2016Samsun Canik Belediye 87-84 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.