WbInsight

KBSL · 17. Hafta · 2015-2016 · 30 Ocak 2016 00:00

Edirne BLD. Edirnespor logosu
Edirne BLD. Edirnespor

67 - 76

Botaş maçı 9 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Edirne BLD. Edirnespor2319111467
Botaş1428171776
Dört Faktör
Edirne BLD. EdirnesporKategoriBotaş
Tempo
66.8
sezon ort. 72.8
Tempo
66.8
sezon ort. 74.5
Hücum
98.0
sezon ort. 99.4
100 hücumda sayı
116.4
sezon ort. 98.2
42.3%
sezon ort. 46.7%
eFG%
58.6%
sezon ort. 50.1%
10.7%
sezon ort. 14.4%
Top kaybı oranı
15.9%
sezon ort. 19.1%
35.6%
sezon ort. 27.9%
Hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 30.4%
14.1%
sezon ort. 19.6%
Serbest atış oranı
20.7%
sezon ort. 20.0%
38.0%
sezon ort. 33.3%
Üçlük payı
37.9%
sezon ort. 34.6%
Savunma
116.4
sezon ort. 101.8
100 savunmada yenen sayı
98.0
sezon ort. 99.2
58.6%
sezon ort. 49.1%
Rakip eFG%
42.3%
sezon ort. 48.0%
15.9%
sezon ort. 16.1%
Zorlanan top kaybı
10.7%
sezon ort. 16.8%
33.3%
sezon ort. 30.4%
Rakip hücum ribaundu %
35.6%
sezon ort. 32.9%
20.7%
sezon ort. 24.8%
Rakip serbest atış oranı
14.1%
sezon ort. 21.5%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.