KBSL · 19. Hafta · 2015-2016 · 13 Şubat 2016 00:00

90 - 83

Edirne BLD. Edirnespor maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 21 | 20 | 24 | 25 | 90 |
| B.G.D. | 25 | 15 | 23 | 20 | 83 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.2 sezon ort. 72.6 | Tempo | 72.2 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
122.7 sezon ort. 98.3 | 100 hücumda sayı | 116.7 sezon ort. 96.8 |
60.0% sezon ort. 46.0% | eFG% | 54.2% sezon ort. 45.5% |
14.0% sezon ort. 14.3% | Top kaybı oranı | 16.6% sezon ort. 13.7% |
18.5% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 38.2% sezon ort. 27.3% |
50.9% sezon ort. 18.3% | Serbest atış oranı | 38.3% sezon ort. 19.3% |
36.4% sezon ort. 33.4% | Üçlük payı | 31.7% sezon ort. 28.9% |
| Savunma | ||
116.7 sezon ort. 101.8 | 100 savunmada yenen sayı | 122.7 sezon ort. 98.5 |
54.2% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 60.0% sezon ort. 47.4% |
16.6% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 14.0% sezon ort. 15.7% |
38.2% sezon ort. 30.2% | Rakip hücum ribaundu % | 18.5% sezon ort. 28.3% |
38.3% sezon ort. 24.1% | Rakip serbest atış oranı | 50.9% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 28 dk+14.8 PIR
- Kübra İmren Sevindik B.G.D. · 32 dk+13.0 PIR
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 37 dk+8.9 PIR
- Farhiya Abdi B.G.D. · 31 dk+7.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 31 dk−6.8 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot B.G.D. · 37 dk−6.3 PIR
- Megan Elizabeth Leuzinger B.G.D. · 17 dk−3.0 PIR
- Özge Özışık B.G.D. · 17 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kübra İmren Sevindik 50 asist barajını geçti
- Olesia Malashenko 250 sayı barajını geçti
- Nevena Jovanovic 100 ribaund barajını geçti
- Ivory Rochelle Latta 500 sayı barajını geçti
- Stefanie Marie Dolson 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 73.3 | 72.2 | 122.7 | 60.0% | 14.0% | 18.5% | 50.9% | 116.7 | 54.2% | 16.6% | 61.8% | 38.3% | +6.0 |
| B.G.D. | 71.1 | 72.2 | 116.7 | 54.2% | 16.6% | 38.2% | 38.3% | 122.7 | 60.0% | 14.0% | 81.5% | 50.9% | -6.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| 29/55 (%52.7) | Saha İçi Şut | 28/60 (%46.7) |
| 21/35 (%60.0) | 2 Sayı | 19/41 (%46.3) |
| 8/20 (%40.0) | 3 Sayı | 9/19 (%47.4) |
| 24/28 (%85.7) | Serbest Atış | 18/23 (%78.3) |
| 26 | Ribaund | 35 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 22 | Asist | 21 |
| 9 | Top Çalma | 4 |
| 2 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 14 |
| 23 | Faul | 23 |
| 108 | Verimlilik (PIR) | 92 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 28.11.2015B.G.D. 88-76 Edirne BLD. Edirnespor
- 12.02.2016Edirne BLD. Edirnespor 90-83 B.G.D.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.