WbInsight

KBSL · 19. Hafta · 2015-2016 · 14 Şubat 2016 00:00

Fenerbahçe ilk çeyreği 23-14 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe2320122075
Galatasaray1420171162
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriGalatasaray
Tempo
66.2
sezon ort. 69.1
Tempo
66.2
sezon ort. 68.8
Hücum
113.4
sezon ort. 110.5
100 hücumda sayı
93.5
sezon ort. 107.6
56.0%
sezon ort. 51.4%
eFG%
51.0%
sezon ort. 51.9%
14.6%
sezon ort. 13.9%
Top kaybı oranı
23.5%
sezon ort. 14.3%
30.0%
sezon ort. 35.6%
Hücum ribaundu %
23.1%
sezon ort. 29.0%
24.1%
sezon ort. 19.5%
Serbest atış oranı
24.0%
sezon ort. 23.1%
27.6%
sezon ort. 24.9%
Üçlük payı
16.0%
sezon ort. 23.1%
Savunma
93.5
sezon ort. 91.9
100 savunmada yenen sayı
113.4
sezon ort. 90.8
51.0%
sezon ort. 43.5%
Rakip eFG%
56.0%
sezon ort. 45.7%
23.5%
sezon ort. 14.9%
Zorlanan top kaybı
14.6%
sezon ort. 18.1%
23.1%
sezon ort. 25.7%
Rakip hücum ribaundu %
30.0%
sezon ort. 27.9%
24.0%
sezon ort. 21.4%
Rakip serbest atış oranı
24.1%
sezon ort. 21.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.