KBSL · 14. Hafta · 2015-2016 · 10 Ocak 2016 00:00
Galatasaray 4. çeyreği 33-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 24 | 27 | 22 | 33 | 106 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 17 | 16 | 16 | 10 | 59 |
| Galatasaray | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.5 sezon ort. 68.4 | Tempo | 77.5 sezon ort. 79.0 |
| Hücum | ||
137.0 sezon ort. 105.9 | 100 hücumda sayı | 76.0 sezon ort. 90.1 |
70.7% sezon ort. 51.1% | eFG% | 40.2% sezon ort. 44.7% |
15.8% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 18.9% sezon ort. 17.1% |
40.7% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 24.8% |
14.3% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 9.1% sezon ort. 21.1% |
18.6% sezon ort. 23.0% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 29.5% |
| Savunma | ||
76.0 sezon ort. 92.2 | 100 savunmada yenen sayı | 137.0 sezon ort. 115.4 |
40.2% sezon ort. 46.3% | Rakip eFG% | 70.7% sezon ort. 55.4% |
18.9% sezon ort. 18.0% | Zorlanan top kaybı | 15.8% sezon ort. 14.8% |
16.7% sezon ort. 28.4% | Rakip hücum ribaundu % | 40.7% sezon ort. 38.9% |
9.1% sezon ort. 21.6% | Rakip serbest atış oranı | 14.3% sezon ort. 13.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Jewell Blessing Loyd Galatasaray · 27 dk+17.4 PIR
- Nevriye Yılmaz Galatasaray · 26 dk+12.9 PIR
- Nuria Martinez Prat Galatasaray · 20 dk+8.9 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Galatasaray · 32 dk+8.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Kavurmacıoğlu Orduspor Sportif F.A.Ş. · 38 dk−14.2 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Orduspor Sportif F.A.Ş. · 28 dk−6.3 PIR
- Tierra la She Ruffin Pratt Orduspor Sportif F.A.Ş. · 38 dk−5.5 PIR
- Ferda Yıldız Orduspor Sportif F.A.Ş. · 19 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 77.4 | 77.5 | 137.0 | 70.7% | 15.8% | 40.7% | 14.3% | 76.0 | 40.2% | 18.9% | 83.3% | 9.1% | +61.0 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 77.6 | 77.5 | 76.0 | 40.2% | 18.9% | 16.7% | 9.1% | 137.0 | 70.7% | 15.8% | 59.3% | 14.3% | -61.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| 46/70 (%65.7) | Saha İçi Şut | 23/66 (%34.8) |
| 39/57 (%68.4) | 2 Sayı | 16/44 (%36.4) |
| 7/13 (%53.8) | 3 Sayı | 7/22 (%31.8) |
| 7/10 (%70.0) | Serbest Atış | 6/6 (%100.0) |
| 46 | Ribaund | 23 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 16 |
| 33 | Asist | 12 |
| 7 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 0 |
| 14 | Top Kaybı | 16 |
| 13 | Faul | 17 |
| 152 | Verimlilik (PIR) | 38 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 16.10.2015Orduspor Sportif F.A.Ş. 71-79 Galatasaray
- 09.01.2016Galatasaray 106-59 Orduspor Sportif F.A.Ş.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

