KBSL · 13. Hafta · 2015-2016 · 3 Ocak 2016 00:00
Galatasaray 4. çeyreği 31-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 23 | 16 | 22 | 31 | 92 |
| Beşiktaş | 13 | 13 | 15 | 9 | 50 |
| Galatasaray | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
67.9 sezon ort. 68.7 | Tempo | 67.9 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
134.8 sezon ort. 106.1 | 100 hücumda sayı | 74.0 sezon ort. 96.2 |
52.9% sezon ort. 51.8% | eFG% | 32.2% sezon ort. 46.9% |
7.0% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 16.6% |
44.7% sezon ort. 28.2% | Hücum ribaundu % | 23.8% sezon ort. 23.8% |
30.0% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 26.3% |
22.9% sezon ort. 22.9% | Üçlük payı | 32.2% sezon ort. 33.3% |
| Savunma | ||
74.0 sezon ort. 92.1 | 100 savunmada yenen sayı | 134.8 sezon ort. 101.4 |
32.2% sezon ort. 46.5% | Rakip eFG% | 52.9% sezon ort. 46.2% |
15.5% sezon ort. 18.1% | Zorlanan top kaybı | 7.0% sezon ort. 14.0% |
23.8% sezon ort. 28.1% | Rakip hücum ribaundu % | 44.7% sezon ort. 30.7% |
25.4% sezon ort. 21.0% | Rakip serbest atış oranı | 30.0% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nevriye Yılmaz Galatasaray · 36 dk+11.0 PIR
- Petra Kulichova Galatasaray · 29 dk+5.3 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Galatasaray · 24 dk+4.7 PIR
- Nuria Martinez Prat Galatasaray · 14 dk+4.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşe Cora Yamaner Beşiktaş · 28 dk−11.4 PIR
- Cappie Marie Pondexter Beşiktaş · 36 dk−7.7 PIR
- Gizem Başaran Turan Beşiktaş · 11 dk−4.1 PIR
- Emel Ecem Güler Beşiktaş · 21 dk−3.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Işıl Alben 500 asist barajını geçti
- Nadezhda Grishaeva 100 sayı barajını geçti
- Nadezhda Grishaeva 10 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 68.2 | 67.9 | 134.8 | 52.9% | 7.0% | 44.7% | 30.0% | 74.0 | 32.2% | 15.5% | 76.2% | 25.4% | +60.9 |
| Beşiktaş | 67.6 | 67.9 | 74.0 | 32.2% | 15.5% | 23.8% | 25.4% | 134.8 | 52.9% | 7.0% | 55.3% | 30.0% | -60.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 34/70 (%48.6) | Saha İçi Şut | 17/59 (%28.8) |
| 28/54 (%51.9) | 2 Sayı | 13/40 (%32.5) |
| 6/16 (%37.5) | 3 Sayı | 4/19 (%21.1) |
| 18/21 (%85.7) | Serbest Atış | 12/15 (%80.0) |
| 49 | Ribaund | 31 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 32 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 22 | Asist | 8 |
| 6 | Top Çalma | 3 |
| 5 | Blok | 3 |
| 6 | Top Kaybı | 12 |
| 16 | Faul | 22 |
| 129 | Verimlilik (PIR) | 38 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 02.01.2016Galatasaray 92-50 Beşiktaş
- 05.04.2016Beşiktaş 61-97 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

