WbInsight

KBSL · 20. Hafta · 2015-2016 · 28 Şubat 2016 00:00

B.G.D. logosu
B.G.D.

77 - 88

Mersin BŞB. logosu
Mersin BŞB.

Mersin BŞB. 2. çeyreği 27-14 kazanarak farkı açtı. B.G.D. ikinci yarıda 43-37 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
B.G.D.2014251877
Mersin BŞB.2427181988
Dört Faktör
B.G.D.KategoriMersin BŞB.
Tempo
76.4
sezon ort. 74.0
Tempo
76.4
sezon ort. 74.9
Hücum
100.3
sezon ort. 97.3
100 hücumda sayı
115.9
sezon ort. 100.1
44.8%
sezon ort. 45.8%
eFG%
58.0%
sezon ort. 48.1%
13.7%
sezon ort. 13.8%
Top kaybı oranı
17.2%
sezon ort. 15.9%
26.2%
sezon ort. 27.7%
Hücum ribaundu %
41.5%
sezon ort. 28.5%
29.9%
sezon ort. 19.5%
Serbest atış oranı
26.1%
sezon ort. 21.2%
43.3%
sezon ort. 28.5%
Üçlük payı
39.1%
sezon ort. 31.0%
Savunma
115.9
sezon ort. 98.7
100 savunmada yenen sayı
100.3
sezon ort. 93.6
58.0%
sezon ort. 47.4%
Rakip eFG%
44.8%
sezon ort. 44.7%
17.2%
sezon ort. 15.6%
Zorlanan top kaybı
13.7%
sezon ort. 16.2%
41.5%
sezon ort. 27.5%
Rakip hücum ribaundu %
26.2%
sezon ort. 27.5%
26.1%
sezon ort. 25.3%
Rakip serbest atış oranı
29.9%
sezon ort. 25.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.