KBSL · 22. Hafta · 2015-2016 · 16 Mart 2016 00:00

71 - 59

B.G.D. 2. çeyreği 19-8 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| B.G.D. | 14 | 19 | 18 | 20 | 71 |
| Samsun Canik Belediye | 24 | 8 | 14 | 13 | 59 |
| B.G.D. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.2 sezon ort. 74.0 | Tempo | 77.2 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
91.9 sezon ort. 97.7 | 100 hücumda sayı | 76.6 sezon ort. 98.9 |
42.4% sezon ort. 45.9% | eFG% | 39.5% sezon ort. 44.5% |
16.3% sezon ort. 13.7% | Top kaybı oranı | 19.8% sezon ort. 13.7% |
34.1% sezon ort. 27.4% | Hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 32.2% |
16.7% sezon ort. 20.0% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 23.3% |
25.0% sezon ort. 29.1% | Üçlük payı | 14.5% sezon ort. 21.3% |
| Savunma | ||
76.6 sezon ort. 100.2 | 100 savunmada yenen sayı | 91.9 sezon ort. 99.2 |
39.5% sezon ort. 48.0% | Rakip eFG% | 42.4% sezon ort. 50.3% |
19.8% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 16.3% sezon ort. 18.6% |
23.1% sezon ort. 28.2% | Rakip hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 30.3% |
25.8% sezon ort. 25.4% | Rakip serbest atış oranı | 16.7% sezon ort. 18.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nevin Krısten Vatansever B.G.D. · 30 dk+6.6 PIR
- Kübra İmren Sevindik B.G.D. · 34 dk+5.2 PIR
- Courtney Michelle Vandersloot B.G.D. · 32 dk+2.8 PIR
- Marija Rezan B.G.D. · 24 dk+2.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley B.G.D. · 26 dk−6.9 PIR
- Deniz Çolakoğlu Samsun Canik Belediye · 36 dk−6.5 PIR
- Iva Radosavljevic Samsun Canik Belediye · 36 dk−5.5 PIR
- Farhiya Abdi B.G.D. · 33 dk−5.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| B.G.D. | 77.3 | 77.2 | 91.9 | 42.4% | 16.3% | 34.1% | 16.7% | 76.6 | 39.5% | 19.8% | 76.9% | 25.8% | +15.3 |
| Samsun Canik Belediye | 77.0 | 77.2 | 76.6 | 39.5% | 19.8% | 23.1% | 25.8% | 91.9 | 42.4% | 16.3% | 65.9% | 16.7% | -15.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| B.G.D. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 28/72 (%38.9) | Saha İçi Şut | 24/62 (%38.7) |
| 23/54 (%42.6) | 2 Sayı | 23/53 (%43.4) |
| 5/18 (%27.8) | 3 Sayı | 1/9 (%11.1) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 10/16 (%62.5) |
| 45 | Ribaund | 38 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 19 | Asist | 7 |
| 7 | Top Çalma | 8 |
| 3 | Blok | 3 |
| 15 | Top Kaybı | 17 |
| 19 | Faul | 17 |
| 84 | Verimlilik (PIR) | 54 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 18.12.2015Samsun Canik Belediye 75-59 B.G.D.
- 15.03.2016B.G.D. 71-59 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.