KBSL · 26. Hafta · 2015-2016 · 6 Nisan 2016 00:00

59 - 86

B.G.D. 3. çeyreği 24-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 13 | 27 | 10 | 9 | 59 |
| B.G.D. | 23 | 25 | 24 | 14 | 86 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.9 sezon ort. 78.8 | Tempo | 82.9 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
71.2 sezon ort. 90.4 | 100 hücumda sayı | 103.8 sezon ort. 97.2 |
33.9% sezon ort. 45.1% | eFG% | 49.4% sezon ort. 45.6% |
10.5% sezon ort. 17.4% | Top kaybı oranı | 10.3% sezon ort. 13.9% |
20.7% sezon ort. 24.7% | Hücum ribaundu % | 29.8% sezon ort. 27.5% |
2.4% sezon ort. 21.6% | Serbest atış oranı | 2.3% sezon ort. 20.7% |
21.4% sezon ort. 30.0% | Üçlük payı | 37.2% sezon ort. 28.6% |
| Savunma | ||
103.8 sezon ort. 116.8 | 100 savunmada yenen sayı | 71.2 sezon ort. 100.5 |
49.4% sezon ort. 56.3% | Rakip eFG% | 33.9% sezon ort. 48.4% |
10.3% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 10.5% sezon ort. 15.9% |
29.8% sezon ort. 39.4% | Rakip hücum ribaundu % | 20.7% sezon ort. 28.5% |
2.3% sezon ort. 13.9% | Rakip serbest atış oranı | 2.4% sezon ort. 26.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Deniz Aygül B.G.D. · 30 dk+25.3 PIR
- Farhiya Abdi B.G.D. · 20 dk+18.0 PIR
- Ferda Yıldız Orduspor Sportif F.A.Ş. · 40 dk+15.4 PIR
- Megan Elizabeth Leuzinger B.G.D. · 20 dk+12.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Michelle Vandersloot B.G.D. · 14 dk−0.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 82.9 | 82.9 | 71.2 | 33.9% | 10.5% | 20.7% | 2.4% | 103.8 | 49.4% | 10.3% | 70.2% | 2.3% | -32.6 |
| B.G.D. | 82.9 | 82.9 | 103.8 | 49.4% | 10.3% | 29.8% | 2.3% | 71.2 | 33.9% | 10.5% | 79.3% | 2.4% | +32.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | B.G.D. |
|---|---|---|
| 26/84 (%31.0) | Saha İçi Şut | 39/86 (%45.3) |
| 21/66 (%31.8) | 2 Sayı | 32/54 (%59.3) |
| 5/18 (%27.8) | 3 Sayı | 7/32 (%21.9) |
| 2/2 (%100.0) | Serbest Atış | 1/2 (%50.0) |
| 45 | Ribaund | 60 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 46 |
| 12 | Asist | 24 |
| 7 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 10 |
| 2 | Faul | 5 |
| 55 | Verimlilik (PIR) | 119 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.01.2016B.G.D. 80-69 Orduspor Sportif F.A.Ş.
- 05.04.2016Orduspor Sportif F.A.Ş. 59-86 B.G.D.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.