WbInsight

KBSL · 21. Hafta · 2015-2016 · 14 Mart 2016 00:00

113 - 69

Orduspor Sportif F.A.Ş. logosu
Orduspor Sportif F.A.Ş.

Fenerbahçe 4. çeyreği 34-14 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe32202734113
Orduspor Sportif F.A.Ş.2022131469
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriOrduspor Sportif F.A.Ş.
Tempo
79.1
sezon ort. 68.7
Tempo
79.1
sezon ort. 78.9
Hücum
143.3
sezon ort. 109.5
100 hücumda sayı
87.0
sezon ort. 89.7
60.3%
sezon ort. 51.1%
eFG%
46.9%
sezon ort. 44.4%
5.1%
sezon ort. 14.3%
Top kaybı oranı
17.6%
sezon ort. 17.1%
45.2%
sezon ort. 35.1%
Hücum ribaundu %
15.0%
sezon ort. 24.9%
2.2%
sezon ort. 20.4%
Serbest atış oranı
18.5%
sezon ort. 20.7%
37.0%
sezon ort. 24.4%
Üçlük payı
55.4%
sezon ort. 28.6%
Savunma
87.0
sezon ort. 92.1
100 savunmada yenen sayı
143.3
sezon ort. 115.2
46.9%
sezon ort. 43.6%
Rakip eFG%
60.3%
sezon ort. 55.8%
17.6%
sezon ort. 15.0%
Zorlanan top kaybı
5.1%
sezon ort. 15.2%
15.0%
sezon ort. 26.0%
Rakip hücum ribaundu %
45.2%
sezon ort. 38.6%
18.5%
sezon ort. 21.6%
Rakip serbest atış oranı
2.2%
sezon ort. 14.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.