KBSL · 16. Hafta · 2015-2016 · 24 Ocak 2016 00:00

80 - 87

İstanbul Üniversitesi maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 22 | 17 | 19 | 22 | 80 |
| İstanbul Üniversitesi | 30 | 20 | 26 | 11 | 87 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.0 sezon ort. 79.1 | Tempo | 74.0 sezon ort. 73.1 |
| Hücum | ||
106.6 sezon ort. 88.9 | 100 hücumda sayı | 119.2 sezon ort. 94.5 |
46.5% sezon ort. 44.4% | eFG% | 60.6% sezon ort. 45.9% |
9.2% sezon ort. 17.5% | Top kaybı oranı | 23.1% sezon ort. 16.3% |
27.9% sezon ort. 24.4% | Hücum ribaundu % | 52.9% sezon ort. 26.7% |
22.2% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 13.6% sezon ort. 23.1% |
25.0% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 36.4% sezon ort. 34.7% |
| Savunma | ||
119.2 sezon ort. 116.1 | 100 savunmada yenen sayı | 106.6 sezon ort. 99.2 |
60.6% sezon ort. 55.8% | Rakip eFG% | 46.5% sezon ort. 47.4% |
23.1% sezon ort. 14.5% | Zorlanan top kaybı | 9.2% sezon ort. 15.2% |
52.9% sezon ort. 38.4% | Rakip hücum ribaundu % | 27.9% sezon ort. 30.4% |
13.6% sezon ort. 13.4% | Rakip serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 18.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sasa Cado İstanbul Üniversitesi · 31 dk+14.5 PIR
- Tijana Krivacevic Orduspor Sportif F.A.Ş. · 36 dk+8.6 PIR
- Tierra la She Ruffin Pratt Orduspor Sportif F.A.Ş. · 39 dk+7.9 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu Orduspor Sportif F.A.Ş. · 37 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşe Okul İstanbul Üniversitesi · 18 dk−4.5 PIR
- Ferda Yıldız Orduspor Sportif F.A.Ş. · 20 dk−3.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 75.0 | 74.0 | 106.6 | 46.5% | 9.2% | 27.9% | 22.2% | 119.2 | 60.6% | 23.1% | 47.1% | 13.6% | -12.6 |
| İstanbul Üniversitesi | 73.0 | 74.0 | 119.2 | 60.6% | 23.1% | 52.9% | 13.6% | 106.6 | 46.5% | 9.2% | 72.1% | 22.2% | +12.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 30/72 (%41.7) | Saha İçi Şut | 33/66 (%50.0) |
| 23/54 (%42.6) | 2 Sayı | 19/42 (%45.2) |
| 7/18 (%38.9) | 3 Sayı | 14/24 (%58.3) |
| 13/16 (%81.3) | Serbest Atış | 7/9 (%77.8) |
| 28 | Ribaund | 49 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 16 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 17 | Asist | 17 |
| 11 | Top Çalma | 3 |
| 2 | Blok | 0 |
| 8 | Top Kaybı | 21 |
| 13 | Faul | 20 |
| 85 | Verimlilik (PIR) | 100 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 01.11.2015İstanbul Üniversitesi 78-68 Orduspor Sportif F.A.Ş.
- 23.01.2016Orduspor Sportif F.A.Ş. 80-87 İstanbul Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.