KBSL · 15. Hafta · 2015-2016 · 17 Ocak 2016 00:00
Orduspor Sportif F.A.Ş. maçı 9 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 22 | 22 | 22 | 21 | 87 |
| Beşiktaş | 16 | 19 | 24 | 19 | 78 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.6 sezon ort. 79.0 | Tempo | 78.6 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
110.7 sezon ort. 88.7 | 100 hücumda sayı | 99.3 sezon ort. 95.2 |
55.8% sezon ort. 44.1% | eFG% | 49.3% sezon ort. 46.2% |
9.6% sezon ort. 17.4% | Top kaybı oranı | 15.5% sezon ort. 16.6% |
13.9% sezon ort. 24.9% | Hücum ribaundu % | 29.3% sezon ort. 23.6% |
21.7% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 11.0% sezon ort. 27.0% |
30.4% sezon ort. 29.6% | Üçlük payı | 31.5% sezon ort. 33.3% |
| Savunma | ||
99.3 sezon ort. 116.9 | 100 savunmada yenen sayı | 110.7 sezon ort. 102.2 |
49.3% sezon ort. 56.2% | Rakip eFG% | 55.8% sezon ort. 46.0% |
15.5% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 9.6% sezon ort. 13.9% |
29.3% sezon ort. 39.3% | Rakip hücum ribaundu % | 13.9% sezon ort. 31.8% |
11.0% sezon ort. 13.5% | Rakip serbest atış oranı | 21.7% sezon ort. 25.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Kavurmacıoğlu Orduspor Sportif F.A.Ş. · 36 dk+10.9 PIR
- Tierra la She Ruffin Pratt Orduspor Sportif F.A.Ş. · 40 dk+9.9 PIR
- Elin Eldebrink Orduspor Sportif F.A.Ş. · 40 dk+9.8 PIR
- Gülşah Duman Bıçakçı Orduspor Sportif F.A.Ş. · 27 dk+8.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ferda Yıldız Orduspor Sportif F.A.Ş. · 19 dk−2.3 PIR
- Sandra Ygueravide Viana Beşiktaş · 33 dk−1.5 PIR
- Tijana Krivacevic Orduspor Sportif F.A.Ş. · 38 dk−1.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Özge Kavurmacıoğlu 100. maçına çıktı
- Tijana Krivacevic 250 sayı barajını geçti
- Elin Eldebrink 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 78.6 | 78.6 | 110.7 | 55.8% | 9.6% | 13.9% | 21.7% | 99.3 | 49.3% | 15.5% | 70.7% | 11.0% | +11.3 |
| Beşiktaş | 78.5 | 78.6 | 99.3 | 49.3% | 15.5% | 29.3% | 11.0% | 110.7 | 55.8% | 9.6% | 86.1% | 21.7% | -11.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 34/69 (%49.3) | Saha İçi Şut | 32/73 (%43.8) |
| 25/48 (%52.1) | 2 Sayı | 24/50 (%48.0) |
| 9/21 (%42.9) | 3 Sayı | 8/23 (%34.8) |
| 10/15 (%66.7) | Serbest Atış | 6/8 (%75.0) |
| 34 | Ribaund | 43 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 31 |
| 18 | Asist | 10 |
| 7 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 4 |
| 8 | Top Kaybı | 14 |
| 16 | Faul | 18 |
| 98 | Verimlilik (PIR) | 85 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 24.10.2015Beşiktaş 63-87 Orduspor Sportif F.A.Ş.
- 16.01.2016Orduspor Sportif F.A.Ş. 87-78 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

