WbInsight

KBSL · 19. Hafta · 2015-2016 · 14 Şubat 2016 00:00

Hatay BŞB. logosu
Hatay BŞB.

84 - 77

Orduspor Sportif F.A.Ş. logosu
Orduspor Sportif F.A.Ş.

Hatay BŞB. 1. çeyreği 27-16 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Hatay BŞB.2718172284
Orduspor Sportif F.A.Ş.1619192377
Dört Faktör
Hatay BŞB.KategoriOrduspor Sportif F.A.Ş.
Tempo
80.9
sezon ort. 71.7
Tempo
80.9
sezon ort. 78.9
Hücum
104.5
sezon ort. 103.2
100 hücumda sayı
94.6
sezon ort. 89.4
57.5%
sezon ort. 49.1%
eFG%
46.1%
sezon ort. 44.5%
25.2%
sezon ort. 15.3%
Top kaybı oranı
15.7%
sezon ort. 17.2%
41.7%
sezon ort. 31.4%
Hücum ribaundu %
32.6%
sezon ort. 24.2%
14.9%
sezon ort. 23.7%
Serbest atış oranı
13.2%
sezon ort. 21.0%
46.3%
sezon ort. 40.3%
Üçlük payı
31.6%
sezon ort. 29.5%
Savunma
94.6
sezon ort. 97.0
100 savunmada yenen sayı
104.5
sezon ort. 116.7
46.1%
sezon ort. 45.4%
Rakip eFG%
57.5%
sezon ort. 55.9%
15.7%
sezon ort. 13.5%
Zorlanan top kaybı
25.2%
sezon ort. 14.4%
32.6%
sezon ort. 27.2%
Rakip hücum ribaundu %
41.7%
sezon ort. 38.8%
13.2%
sezon ort. 21.1%
Rakip serbest atış oranı
14.9%
sezon ort. 13.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.