KBSL · 24. Hafta · 2015-2016 · 26 Mart 2016 00:00
Botaş 2. çeyreği 54-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 18 | 11 | 13 | 6 | 48 |
| Botaş | 40 | 54 | 35 | 26 | 155 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
92.5 sezon ort. 78.4 | Tempo | 92.5 sezon ort. 73.4 |
| Hücum | ||
51.8 sezon ort. 91.4 | 100 hücumda sayı | 167.7 sezon ort. 95.4 |
33.8% sezon ort. 44.9% | eFG% | 70.6% sezon ort. 49.0% |
33.5% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 6.0% sezon ort. 19.7% |
19.6% sezon ort. 24.7% | Hücum ribaundu % | 61.5% sezon ort. 29.2% |
9.2% sezon ort. 21.1% | Serbest atış oranı | 0.9% sezon ort. 21.4% |
20.0% sezon ort. 30.0% | Üçlük payı | 30.3% sezon ort. 35.1% |
| Savunma | ||
167.7 sezon ort. 113.8 | 100 savunmada yenen sayı | 51.8 sezon ort. 101.5 |
70.6% sezon ort. 55.1% | Rakip eFG% | 33.8% sezon ort. 48.3% |
6.0% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 33.5% sezon ort. 15.7% |
61.5% sezon ort. 38.0% | Rakip hücum ribaundu % | 19.6% sezon ort. 33.6% |
0.9% sezon ort. 14.2% | Rakip serbest atış oranı | 9.2% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Makbule Amachree Botaş · 27 dk+30.2 PIR
- Avery Rochelle Warley Botaş · 22 dk+25.6 PIR
- Dandra Yuvett Moss Botaş · 27 dk+21.2 PIR
- Evanthia Maltsi Botaş · 18 dk+20.9 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Eda Kartal Orduspor Sportif F.A.Ş. · 39 dk−7.1 PIR
- Ferda Yıldız Orduspor Sportif F.A.Ş. · 18 dk−5.2 PIR
- Elvan Taslı Orduspor Sportif F.A.Ş. · 35 dk−2.8 PIR
- Zeynep Er Orduspor Sportif F.A.Ş. · 33 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 92.6 | 92.5 | 51.8 | 33.8% | 33.5% | 19.6% | 9.2% | 167.7 | 70.6% | 6.0% | 38.5% | 0.9% | -115.9 |
| Botaş | 92.4 | 92.5 | 167.7 | 70.6% | 6.0% | 61.5% | 0.9% | 51.8 | 33.8% | 33.5% | 80.4% | 9.2% | +115.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 19/65 (%29.2) | Saha İçi Şut | 70/109 (%64.2) |
| 13/52 (%25.0) | 2 Sayı | 56/76 (%73.7) |
| 6/13 (%46.2) | 3 Sayı | 14/33 (%42.4) |
| 4/6 (%66.7) | Serbest Atış | 1/1 (%100.0) |
| 24 | Ribaund | 61 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 24 |
| 15 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 10 | Asist | 32 |
| 2 | Top Çalma | 29 |
| 0 | Blok | 7 |
| 34 | Top Kaybı | 7 |
| 2 | Faul | 9 |
| 2 | Verimlilik (PIR) | 238 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 25.12.2015Botaş 72-64 Orduspor Sportif F.A.Ş.
- 25.03.2016Orduspor Sportif F.A.Ş. 48-155 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

