WbInsight

KBSL · 22. Hafta · 2015-2016 · 17 Mart 2016 00:00

Orduspor Sportif F.A.Ş. logosu
Orduspor Sportif F.A.Ş.

72 - 106

Edirne BLD. Edirnespor logosu
Edirne BLD. Edirnespor

Edirne BLD. Edirnespor ilk çeyreği 34-16 kazanarak maçı erken kopardı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Orduspor Sportif F.A.Ş.1618211772
Edirne BLD. Edirnespor34153324106
Dört Faktör
Orduspor Sportif F.A.Ş.KategoriEdirne BLD. Edirnespor
Tempo
83.5
sezon ort. 78.8
Tempo
83.5
sezon ort. 72.1
Hücum
85.8
sezon ort. 89.7
100 hücumda sayı
127.7
sezon ort. 98.0
47.8%
sezon ort. 44.4%
eFG%
57.6%
sezon ort. 45.8%
16.7%
sezon ort. 17.2%
Top kaybı oranı
8.9%
sezon ort. 14.5%
14.0%
sezon ort. 24.9%
Hücum ribaundu %
40.0%
sezon ort. 27.7%
26.9%
sezon ort. 20.4%
Serbest atış oranı
0.0%
sezon ort. 20.5%
34.3%
sezon ort. 29.4%
Üçlük payı
30.4%
sezon ort. 33.7%
Savunma
127.7
sezon ort. 115.8
100 savunmada yenen sayı
85.8
sezon ort. 103.1
57.6%
sezon ort. 55.9%
Rakip eFG%
47.8%
sezon ort. 49.5%
8.9%
sezon ort. 15.1%
Zorlanan top kaybı
16.7%
sezon ort. 16.0%
40.0%
sezon ort. 38.9%
Rakip hücum ribaundu %
14.0%
sezon ort. 31.4%
0.0%
sezon ort. 14.1%
Rakip serbest atış oranı
26.9%
sezon ort. 24.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.