KBSL · 21. Hafta · 2015-2016 · 14 Mart 2016 00:00
Edirne BLD. Edirnespor 1. çeyreği 29-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 29 | 11 | 13 | 24 | 77 |
| Beşiktaş | 11 | 23 | 24 | 12 | 70 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.3 sezon ort. 72.5 | Tempo | 73.3 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
105.1 sezon ort. 99.1 | 100 hücumda sayı | 95.5 sezon ort. 95.4 |
46.7% sezon ort. 46.5% | eFG% | 46.9% sezon ort. 46.3% |
13.5% sezon ort. 14.3% | Top kaybı oranı | 15.8% sezon ort. 16.6% |
22.2% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 23.9% |
34.4% sezon ort. 18.8% | Serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 26.5% |
36.1% sezon ort. 33.4% | Üçlük payı | 37.5% sezon ort. 33.1% |
| Savunma | ||
95.5 sezon ort. 102.6 | 100 savunmada yenen sayı | 105.1 sezon ort. 102.4 |
46.9% sezon ort. 49.5% | Rakip eFG% | 46.7% sezon ort. 46.4% |
15.8% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 13.5% sezon ort. 13.7% |
23.1% sezon ort. 30.9% | Rakip hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 31.5% |
18.8% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 34.4% sezon ort. 24.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 38 dk+6.5 PIR
- Cappie Marie Pondexter Beşiktaş · 36 dk+5.8 PIR
- Şaziye İvegin Üner Beşiktaş · 30 dk+5.1 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Edirne BLD. Edirnespor · 22 dk+4.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Sandra Ygueravide Viana Beşiktaş · 28 dk−7.7 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Beşiktaş · 27 dk−3.9 PIR
- Ivory Rochelle Latta Edirne BLD. Edirnespor · 37 dk−3.4 PIR
- Melis Talay Edirne BLD. Edirnespor · 19 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 73.2 | 73.3 | 105.1 | 46.7% | 13.5% | 22.2% | 34.4% | 95.5 | 46.9% | 15.8% | 76.9% | 18.8% | +9.6 |
| Beşiktaş | 73.3 | 73.3 | 95.5 | 46.9% | 15.8% | 23.1% | 18.8% | 105.1 | 46.7% | 13.5% | 77.8% | 34.4% | -9.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Beşiktaş |
|---|---|---|
| 25/61 (%41.0) | Saha İçi Şut | 26/64 (%40.6) |
| 18/39 (%46.2) | 2 Sayı | 18/40 (%45.0) |
| 7/22 (%31.8) | 3 Sayı | 8/24 (%33.3) |
| 20/21 (%95.2) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 38 | Ribaund | 37 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 15 | Asist | 15 |
| 8 | Top Çalma | 4 |
| 4 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 13 |
| 16 | Faul | 20 |
| 94 | Verimlilik (PIR) | 74 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 12.12.2015Beşiktaş 81-76 Edirne BLD. Edirnespor
- 13.03.2016Edirne BLD. Edirnespor 77-70 Beşiktaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

