KBSL · 25. Hafta · 2015-2016 · 30 Mart 2016 00:00

122 - 50

Samsun Canik Belediye 3. çeyreği 36-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 31 | 25 | 36 | 30 | 122 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 17 | 8 | 11 | 14 | 50 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.7 sezon ort. 73.9 | Tempo | 74.7 sezon ort. 79.1 |
| Hücum | ||
165.9 sezon ort. 95.5 | 100 hücumda sayı | 65.9 sezon ort. 90.5 |
64.6% sezon ort. 43.3% | eFG% | 34.5% sezon ort. 44.9% |
4.1% sezon ort. 14.3% | Top kaybı oranı | 13.3% sezon ort. 17.3% |
53.5% sezon ort. 31.0% | Hücum ribaundu % | 14.9% sezon ort. 24.9% |
9.0% sezon ort. 24.1% | Serbest atış oranı | 2.8% sezon ort. 21.4% |
50.6% sezon ort. 19.6% | Üçlük payı | 31.0% sezon ort. 29.6% |
| Savunma | ||
65.9 sezon ort. 100.2 | 100 savunmada yenen sayı | 165.9 sezon ort. 114.4 |
34.5% sezon ort. 50.6% | Rakip eFG% | 64.6% sezon ort. 55.6% |
13.3% sezon ort. 18.6% | Zorlanan top kaybı | 4.1% sezon ort. 15.3% |
14.9% sezon ort. 31.2% | Rakip hücum ribaundu % | 53.5% sezon ort. 38.3% |
2.8% sezon ort. 19.4% | Rakip serbest atış oranı | 9.0% sezon ort. 13.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Nazlı Bircan Gökdemir Samsun Canik Belediye · 40 dk+41.4 PIR
- Aslı İnceer Samsun Canik Belediye · 40 dk+28.7 PIR
- Burcu Yağan Samsun Canik Belediye · 33 dk+28.5 PIR
- Essence Tiffany Carson Samsun Canik Belediye · 19 dk+17.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Yıldız Kaygısız Orduspor Sportif F.A.Ş. · 31 dk−11.9 PIR
- Feyzanur Kurt Orduspor Sportif F.A.Ş. · 30 dk−1.9 PIR
- Eda Kartal Orduspor Sportif F.A.Ş. · 36 dk−0.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ferda Yıldız 100 sayı barajını geçti
- Iva Radosavljevic 1.000 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 73.5 | 74.7 | 165.9 | 64.6% | 4.1% | 53.5% | 9.0% | 65.9 | 34.5% | 13.3% | 85.1% | 2.8% | +100.0 |
| Orduspor Sportif F.A.Ş. | 75.9 | 74.7 | 65.9 | 34.5% | 13.3% | 14.9% | 2.8% | 165.9 | 64.6% | 4.1% | 46.5% | 9.0% | -100.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Orduspor Sportif F.A.Ş. |
|---|---|---|
| 47/89 (%52.8) | Saha İçi Şut | 22/71 (%31.0) |
| 26/44 (%59.1) | 2 Sayı | 17/49 (%34.7) |
| 21/45 (%46.7) | 3 Sayı | 5/22 (%22.7) |
| 7/8 (%87.5) | Serbest Atış | 1/2 (%50.0) |
| 63 | Ribaund | 27 |
| 23 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 40 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 36 | Asist | 8 |
| 6 | Top Çalma | 1 |
| 3 | Blok | 0 |
| 4 | Top Kaybı | 11 |
| 6 | Faul | 5 |
| 183 | Verimlilik (PIR) | 25 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.12.2015Orduspor Sportif F.A.Ş. 76-93 Samsun Canik Belediye
- 29.03.2016Samsun Canik Belediye 122-50 Orduspor Sportif F.A.Ş.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.