KBSL · 24. Hafta · 2015-2016 · 27 Mart 2016 00:00
Samsun Canik Belediye 2. çeyreği 22-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş | 20 | 9 | 18 | 22 | 69 |
| Samsun Canik Belediye | 16 | 22 | 16 | 25 | 79 |
| Beşiktaş | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.7 sezon ort. 74.8 | Tempo | 72.7 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
93.9 sezon ort. 95.4 | 100 hücumda sayı | 109.8 sezon ort. 97.6 |
53.4% sezon ort. 46.1% | eFG% | 47.7% sezon ort. 44.2% |
20.4% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 13.9% |
16.1% sezon ort. 24.1% | Hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 31.8% |
13.6% sezon ort. 26.7% | Serbest atış oranı | 27.7% sezon ort. 23.2% |
37.3% sezon ort. 33.1% | Üçlük payı | 24.6% sezon ort. 20.9% |
| Savunma | ||
109.8 sezon ort. 102.3 | 100 savunmada yenen sayı | 93.9 sezon ort. 99.2 |
47.7% sezon ort. 46.4% | Rakip eFG% | 53.4% sezon ort. 49.9% |
14.1% sezon ort. 13.7% | Zorlanan top kaybı | 20.4% sezon ort. 18.4% |
33.3% sezon ort. 31.1% | Rakip hücum ribaundu % | 16.1% sezon ort. 30.9% |
27.7% sezon ort. 25.1% | Rakip serbest atış oranı | 13.6% sezon ort. 19.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ayşe Cora Yamaner Beşiktaş · 38 dk+19.1 PIR
- Deniz Çolakoğlu Samsun Canik Belediye · 26 dk+8.9 PIR
- Burcu Yağan Samsun Canik Belediye · 27 dk+8.7 PIR
- Zane Teilane Samsun Canik Belediye · 35 dk+6.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Iva Radosavljevic Samsun Canik Belediye · 33 dk−14.4 PIR
- Şaziye İvegin Üner Beşiktaş · 36 dk−9.2 PIR
- Luca Ivankovic Beşiktaş · 23 dk−6.7 PIR
- Emel Ecem Güler Beşiktaş · 9 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş | 73.5 | 72.7 | 93.9 | 53.4% | 20.4% | 16.1% | 13.6% | 109.8 | 47.7% | 14.1% | 66.7% | 27.7% | -16.0 |
| Samsun Canik Belediye | 71.9 | 72.7 | 109.8 | 47.7% | 14.1% | 33.3% | 27.7% | 93.9 | 53.4% | 20.4% | 83.9% | 13.6% | +16.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 28/59 (%47.5) | Saha İçi Şut | 27/65 (%41.5) |
| 21/37 (%56.8) | 2 Sayı | 19/49 (%38.8) |
| 7/22 (%31.8) | 3 Sayı | 8/16 (%50.0) |
| 6/8 (%75.0) | Serbest Atış | 17/18 (%94.4) |
| 31 | Ribaund | 39 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 14 | Asist | 13 |
| 5 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 0 |
| 16 | Top Kaybı | 12 |
| 19 | Faul | 14 |
| 73 | Verimlilik (PIR) | 87 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 26.12.2015Samsun Canik Belediye 74-65 Beşiktaş
- 26.03.2016Beşiktaş 69-79 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

