KBSL · 23. Hafta · 2015-2016 · 20 Mart 2016 00:00
Fenerbahçe maçı 10 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 17 | 24 | 24 | 11 | 76 |
| Adana Aski | 15 | 19 | 18 | 14 | 66 |
| Fenerbahçe | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.0 sezon ort. 69.0 | Tempo | 68.0 sezon ort. 75.4 |
| Hücum | ||
112.5 sezon ort. 110.6 | 100 hücumda sayı | 96.5 sezon ort. 96.6 |
58.3% sezon ort. 51.3% | eFG% | 40.6% sezon ort. 45.9% |
22.5% sezon ort. 13.7% | Top kaybı oranı | 9.8% sezon ort. 16.8% |
34.8% sezon ort. 35.5% | Hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 31.1% |
50.0% sezon ort. 18.9% | Serbest atış oranı | 14.5% sezon ort. 25.7% |
22.9% sezon ort. 25.0% | Üçlük payı | 36.2% sezon ort. 32.1% |
| Savunma | ||
96.5 sezon ort. 91.8 | 100 savunmada yenen sayı | 112.5 sezon ort. 101.8 |
40.6% sezon ort. 43.8% | Rakip eFG% | 58.3% sezon ort. 48.7% |
9.8% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 22.5% sezon ort. 16.2% |
31.0% sezon ort. 25.4% | Rakip hücum ribaundu % | 34.8% sezon ort. 27.3% |
14.5% sezon ort. 21.7% | Rakip serbest atış oranı | 50.0% sezon ort. 31.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Erlana Lanay Larkins Adana Aski · 38 dk+19.1 PIR
- Jantel Cherrill Lavender Fenerbahçe · 32 dk+9.9 PIR
- Alexandria Christine Quigley Fenerbahçe · 36 dk+3.4 PIR
- Birsel Vardarlı Demirmen Fenerbahçe · 33 dk+3.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Emine Tuğba Palazoğlu Adana Aski · 38 dk−9.7 PIR
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 18 dk−9.5 PIR
- Amanda Agnes Sofia Zahui Bazoukou Adana Aski · 13 dk−5.1 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 8 dk−3.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 67.6 | 68.0 | 112.5 | 58.3% | 22.5% | 34.8% | 50.0% | 96.5 | 40.6% | 9.8% | 69.0% | 14.5% | +16.0 |
| Adana Aski | 68.4 | 68.0 | 96.5 | 40.6% | 9.8% | 31.0% | 14.5% | 112.5 | 58.3% | 22.5% | 65.2% | 50.0% | -16.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Adana Aski |
|---|---|---|
| 26/48 (%54.2) | Saha İçi Şut | 25/69 (%36.2) |
| 22/37 (%59.5) | 2 Sayı | 19/44 (%43.2) |
| 4/11 (%36.4) | 3 Sayı | 6/25 (%24.0) |
| 20/24 (%83.3) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 37 | Ribaund | 28 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 15 |
| 20 | Asist | 16 |
| 4 | Top Çalma | 13 |
| 5 | Blok | 0 |
| 17 | Top Kaybı | 8 |
| 16 | Faul | 17 |
| 99 | Verimlilik (PIR) | 71 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 22.12.2015Adana Aski 69-93 Fenerbahçe
- 19.03.2016Fenerbahçe 76-66 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

