KBSL · 5. Hafta · 2016-2017 · 27 Kasım 2016 00:00

67 - 55

Canik Belediye maçı 12 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik Belediye | 16 | 17 | 13 | 21 | 67 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 14 | 17 | 10 | 14 | 55 |
| Canik Belediye | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| Tempo | ||
78.7 sezon ort. 73.1 | Tempo | 78.7 sezon ort. 75.5 |
| Hücum | ||
87.2 sezon ort. 90.8 | 100 hücumda sayı | 68.2 sezon ort. 91.1 |
45.3% sezon ort. 44.8% | eFG% | 28.8% sezon ort. 44.6% |
20.7% sezon ort. 18.5% | Top kaybı oranı | 15.0% sezon ort. 17.8% |
25.6% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 27.0% |
17.2% sezon ort. 25.3% | Serbest atış oranı | 20.5% sezon ort. 22.7% |
29.7% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 23.3% sezon ort. 27.7% |
| Savunma | ||
68.2 sezon ort. 103.0 | 100 savunmada yenen sayı | 87.2 sezon ort. 102.8 |
28.8% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 45.3% sezon ort. 48.5% |
15.0% sezon ort. 16.9% | Zorlanan top kaybı | 20.7% sezon ort. 15.3% |
25.0% sezon ort. 33.9% | Rakip hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 34.0% |
20.5% sezon ort. 22.6% | Rakip serbest atış oranı | 17.2% sezon ort. 21.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 30 dk+10.5 PIR
- Miray Şahin Canik Belediye · 18 dk+8.4 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Canik Belediye · 22 dk+6.3 PIR
- Burcu Taşkıran Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 10 dk+6.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 27 dk−12.5 PIR
- Monica Louise Engelman Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 39 dk−7.4 PIR
- Saadet Aysu Keskin Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 19 dk−6.0 PIR
- Harika Gözde Eldaş Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 13 dk−4.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik Belediye | 76.8 | 78.7 | 87.2 | 45.3% | 20.7% | 25.6% | 17.2% | 68.2 | 28.8% | 15.0% | 75.0% | 20.5% | +19.0 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 80.6 | 78.7 | 68.2 | 28.8% | 15.0% | 25.0% | 20.5% | 87.2 | 45.3% | 20.7% | 74.4% | 17.2% | -19.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik Belediye | Kategori | Tosyalı Toyo Osmaniye GSK |
|---|---|---|
| 25/64 (%39.1) | Saha İçi Şut | 20/73 (%27.4) |
| 17/45 (%37.8) | 2 Sayı | 18/56 (%32.1) |
| 8/19 (%42.1) | 3 Sayı | 2/17 (%11.8) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 49 | Ribaund | 42 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 39 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 21 | Asist | 12 |
| 6 | Top Çalma | 3 |
| 3 | Blok | 2 |
| 18 | Top Kaybı | 14 |
| 15 | Faul | 13 |
| 87 | Verimlilik (PIR) | 45 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 26.11.2016Canik Belediye 67-55 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
- 17.02.2017Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 82-86 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.