KBSL · 4. Hafta · 2016-2017 · 13 Kasım 2016 00:00

84 - 57

Hatay BŞB. 4. çeyreği 26-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 17 | 19 | 22 | 26 | 84 |
| Canik Belediye | 16 | 15 | 16 | 10 | 57 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.5 sezon ort. 69.6 | Tempo | 68.5 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
121.6 sezon ort. 99.6 | 100 hücumda sayı | 84.0 sezon ort. 90.9 |
56.5% sezon ort. 48.7% | eFG% | 49.0% sezon ort. 44.6% |
8.9% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 24.4% sezon ort. 18.4% |
27.8% sezon ort. 30.1% | Hücum ribaundu % | 20.7% sezon ort. 28.5% |
10.1% sezon ort. 22.4% | Serbest atış oranı | 21.6% sezon ort. 25.1% |
42.0% sezon ort. 36.3% | Üçlük payı | 33.3% sezon ort. 29.7% |
| Savunma | ||
84.0 sezon ort. 100.9 | 100 savunmada yenen sayı | 121.6 sezon ort. 100.8 |
49.0% sezon ort. 46.9% | Rakip eFG% | 56.5% sezon ort. 48.0% |
24.4% sezon ort. 14.0% | Zorlanan top kaybı | 8.9% sezon ort. 17.1% |
20.7% sezon ort. 31.4% | Rakip hücum ribaundu % | 27.8% sezon ort. 33.7% |
21.6% sezon ort. 20.6% | Rakip serbest atış oranı | 10.1% sezon ort. 23.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğba Oral Hatay BŞB. · 19 dk+10.7 PIR
- Tuğba Theodore Canik Belediye · 33 dk+10.7 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 39 dk+9.6 PIR
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 27 dk+7.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic Canik Belediye · 27 dk−12.1 PIR
- Naignouma Coulibaly Canik Belediye · 30 dk−6.7 PIR
- Miray Şahin Canik Belediye · 28 dk−6.4 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Canik Belediye · 11 dk−0.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Luca Ivankovic 25 top çalma barajını geçti
- Marina Bas 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 69.1 | 68.5 | 121.6 | 56.5% | 8.9% | 27.8% | 10.1% | 84.0 | 49.0% | 24.4% | 79.3% | 21.6% | +37.6 |
| Canik Belediye | 67.8 | 68.5 | 84.0 | 49.0% | 24.4% | 20.7% | 21.6% | 121.6 | 56.5% | 8.9% | 72.2% | 10.1% | -37.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| 33/69 (%47.8) | Saha İçi Şut | 23/51 (%45.1) |
| 21/40 (%52.5) | 2 Sayı | 19/34 (%55.9) |
| 12/29 (%41.4) | 3 Sayı | 4/17 (%23.5) |
| 6/7 (%85.7) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 33 | Ribaund | 32 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 26 |
| 26 | Asist | 18 |
| 10 | Top Çalma | 4 |
| 4 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 18 |
| 14 | Faul | 12 |
| 113 | Verimlilik (PIR) | 61 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Hatay BŞB. 4, Canik Belediye 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 12.11.2016Hatay BŞB. 84-57 Canik Belediye
- 11.02.2017Canik Belediye 57-59 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.