KBSL · Playoff Çeyrek Final 1. Maç · 2015-2016 · 10 Nisan 2016 00:00

78 - 64

Hatay BŞB. 4. çeyreği 18-7 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 17 | 26 | 17 | 18 | 78 |
| Samsun Canik Belediye | 21 | 18 | 18 | 7 | 64 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.9 sezon ort. 71.8 | Tempo | 74.9 sezon ort. 73.9 |
| Hücum | ||
102.3 sezon ort. 103.2 | 100 hücumda sayı | 87.0 sezon ort. 98.4 |
53.9% sezon ort. 49.2% | eFG% | 39.8% sezon ort. 44.5% |
20.6% sezon ort. 15.4% | Top kaybı oranı | 12.4% sezon ort. 13.9% |
31.4% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 17.5% sezon ort. 32.4% |
18.8% sezon ort. 23.5% | Serbest atış oranı | 23.4% sezon ort. 23.4% |
46.9% sezon ort. 40.3% | Üçlük payı | 21.9% sezon ort. 21.0% |
| Savunma | ||
87.0 sezon ort. 97.2 | 100 savunmada yenen sayı | 102.3 sezon ort. 98.8 |
39.8% sezon ort. 45.6% | Rakip eFG% | 53.9% sezon ort. 49.9% |
12.4% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 20.6% sezon ort. 18.4% |
17.5% sezon ort. 27.7% | Rakip hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 30.4% |
23.4% sezon ort. 20.8% | Rakip serbest atış oranı | 18.8% sezon ort. 18.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Essence Tiffany Carson Samsun Canik Belediye · 40 dk+12.3 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 37 dk+11.2 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 39 dk+9.9 PIR
- Tuğba Oral Hatay BŞB. · 29 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Burcu Yağan Samsun Canik Belediye · 18 dk−11.1 PIR
- Zane Teilane Samsun Canik Belediye · 28 dk−8.9 PIR
- Gamze Takmaz Hatay BŞB. · 11 dk−7.4 PIR
- Natasha Lacy Samsun Canik Belediye · 32 dk−4.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 76.3 | 74.9 | 102.3 | 53.9% | 20.6% | 31.4% | 18.8% | 87.0 | 39.8% | 12.4% | 82.5% | 23.4% | +15.3 |
| Samsun Canik Belediye | 73.6 | 74.9 | 87.0 | 39.8% | 12.4% | 17.5% | 23.4% | 102.3 | 53.9% | 20.6% | 68.6% | 18.8% | -15.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 29/64 (%45.3) | Saha İçi Şut | 24/64 (%37.5) |
| 18/34 (%52.9) | 2 Sayı | 21/50 (%42.0) |
| 11/30 (%36.7) | 3 Sayı | 3/14 (%21.4) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 13/15 (%86.7) |
| 44 | Ribaund | 31 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 33 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 22 | Asist | 12 |
| 1 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 4 |
| 18 | Top Kaybı | 10 |
| 18 | Faul | 18 |
| 90 | Verimlilik (PIR) | 67 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 4-0
- 24.10.2015Samsun Canik Belediye 63-82 Hatay BŞB.
- 15.01.2016Hatay BŞB. 82-78 Samsun Canik Belediye
- 09.04.2016Hatay BŞB. 78-64 Samsun Canik Belediye
- 12.04.2016Samsun Canik Belediye 53-57 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.