KBSL · 25. Hafta · 2015-2016 · 30 Mart 2016 00:00

78 - 80

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Hatay BŞB. Edirne BLD. Edirnespor karşısında 2 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 27 | 14 | 14 | 23 | 78 |
| Hatay BŞB. | 19 | 17 | 26 | 18 | 80 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.9 sezon ort. 72.6 | Tempo | 70.9 sezon ort. 72.0 |
| Hücum | ||
110.3 sezon ort. 98.9 | 100 hücumda sayı | 112.6 sezon ort. 102.9 |
53.8% sezon ort. 46.2% | eFG% | 54.0% sezon ort. 49.2% |
8.9% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 13.7% sezon ort. 15.6% |
21.1% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 26.5% sezon ort. 31.8% |
19.7% sezon ort. 19.3% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 23.3% |
40.9% sezon ort. 33.2% | Üçlük payı | 38.7% sezon ort. 40.5% |
| Savunma | ||
112.6 sezon ort. 101.9 | 100 savunmada yenen sayı | 110.3 sezon ort. 96.5 |
54.0% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 53.8% sezon ort. 45.2% |
13.7% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 8.9% sezon ort. 13.7% |
26.5% sezon ort. 30.7% | Rakip hücum ribaundu % | 21.1% sezon ort. 27.6% |
25.8% sezon ort. 24.6% | Rakip serbest atış oranı | 19.7% sezon ort. 20.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 40 dk+10.7 PIR
- Anna Vajda Hatay BŞB. · 32 dk+9.2 PIR
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 40 dk+9.1 PIR
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 37 dk+5.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 28 dk−18.5 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 15 dk−3.8 PIR
- Katsiaryna Snytsina Hatay BŞB. · 26 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Katsiaryna Snytsina 250 ribaund barajını geçti
- Saynur Tozlu 25 blok barajını geçti
- Natalie Anne Stevens Hurst 500 sayı barajını geçti
- Stefanie Marie Dolson 500 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 70.7 | 70.9 | 110.3 | 53.8% | 8.9% | 21.1% | 19.7% | 112.6 | 54.0% | 13.7% | 73.5% | 25.8% | -2.3 |
| Hatay BŞB. | 71.0 | 70.9 | 112.6 | 54.0% | 13.7% | 26.5% | 25.8% | 110.3 | 53.8% | 8.9% | 78.9% | 19.7% | +2.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 29/66 (%43.9) | Saha İçi Şut | 28/62 (%45.2) |
| 16/39 (%41.0) | 2 Sayı | 17/38 (%44.7) |
| 13/27 (%48.1) | 3 Sayı | 11/24 (%45.8) |
| 7/13 (%53.8) | Serbest Atış | 13/16 (%81.3) |
| 33 | Ribaund | 39 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 21 | Asist | 19 |
| 5 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 11 |
| 19 | Faul | 21 |
| 90 | Verimlilik (PIR) | 94 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.12.2015Hatay BŞB. 78-66 Edirne BLD. Edirnespor
- 29.03.2016Edirne BLD. Edirnespor 78-80 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.