KBSL · 23. Hafta · 2015-2016 · 20 Mart 2016 00:00
Edirne BLD. Edirnespor maçı 7 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Edirne BLD. Edirnespor | 20 | 17 | 22 | 20 | 79 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 15 | 10 | 21 | 26 | 72 |
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.8 sezon ort. 72.5 | Tempo | 72.8 sezon ort. 76.4 |
| Hücum | ||
109.8 sezon ort. 98.9 | 100 hücumda sayı | 97.8 sezon ort. 94.8 |
55.4% sezon ort. 46.1% | eFG% | 43.1% sezon ort. 45.6% |
9.2% sezon ort. 14.5% | Top kaybı oranı | 15.1% sezon ort. 16.3% |
11.8% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 38.8% sezon ort. 29.4% |
13.8% sezon ort. 19.6% | Serbest atış oranı | 20.8% sezon ort. 26.8% |
26.2% sezon ort. 33.8% | Üçlük payı | 34.7% sezon ort. 26.3% |
| Savunma | ||
97.8 sezon ort. 102.5 | 100 savunmada yenen sayı | 109.8 sezon ort. 100.2 |
43.1% sezon ort. 49.7% | Rakip eFG% | 55.4% sezon ort. 48.8% |
15.1% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 9.2% sezon ort. 15.9% |
38.8% sezon ort. 30.1% | Rakip hücum ribaundu % | 11.8% sezon ort. 25.3% |
20.8% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 13.8% sezon ort. 25.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Ivory Rochelle Latta Edirne BLD. Edirnespor · 35 dk+13.2 PIR
- Yelena Leuchanka Yakın Doğu Üniversitesi · 35 dk+11.4 PIR
- Stefanie Marie Dolson Edirne BLD. Edirnespor · 37 dk+10.8 PIR
- Saynur Tozlu Edirne BLD. Edirnespor · 10 dk+8.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Tiffany Hayes Yakın Doğu Üniversitesi · 40 dk−15.9 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Edirne BLD. Edirnespor · 37 dk−15.5 PIR
- Şebnem Nezahat Kimyacıoğlu Yakın Doğu Üniversitesi · 33 dk−3.4 PIR
- Kelsey Bone Yakın Doğu Üniversitesi · 25 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Yelena Leuchanka 100 ribaund barajını geçti
- Stefanie Marie Dolson 250 ribaund barajını geçti
- Stefanie Marie Dolson 50 asist barajını geçti
- Stefanie Marie Dolson 25 blok barajını geçti
- Alyssa Marie Thomas 50 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Edirne BLD. Edirnespor | 72.0 | 72.8 | 109.8 | 55.4% | 9.2% | 11.8% | 13.8% | 97.8 | 43.1% | 15.1% | 61.2% | 20.8% | +12.0 |
| Yakın Doğu Üniversitesi | 73.6 | 72.8 | 97.8 | 43.1% | 15.1% | 38.8% | 20.8% | 109.8 | 55.4% | 9.2% | 88.2% | 13.8% | -12.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Edirne BLD. Edirnespor | Kategori | Yakın Doğu Üniversitesi |
|---|---|---|
| 32/65 (%49.2) | Saha İçi Şut | 27/72 (%37.5) |
| 24/48 (%50.0) | 2 Sayı | 19/47 (%40.4) |
| 8/17 (%47.1) | 3 Sayı | 8/25 (%32.0) |
| 7/9 (%77.8) | Serbest Atış | 10/15 (%66.7) |
| 34 | Ribaund | 49 |
| 4 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 20 | Asist | 10 |
| 10 | Top Çalma | 2 |
| 4 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 14 |
| 16 | Faul | 17 |
| 105 | Verimlilik (PIR) | 69 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 23.12.2015Yakın Doğu Üniversitesi 44-67 Edirne BLD. Edirnespor
- 19.03.2016Edirne BLD. Edirnespor 79-72 Yakın Doğu Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

