KBSL · 24. Hafta · 2015-2016 · 26 Mart 2016 00:00

60 - 55

Adana Aski ilk yarıyı 22-29 geride kapattı, ikinci yarıyı 38-26 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 10 | 12 | 20 | 18 | 60 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 18 | 11 | 16 | 10 | 55 |
| Adana Aski | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.4 sezon ort. 75.2 | Tempo | 72.4 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
79.7 sezon ort. 97.3 | 100 hücumda sayı | 79.1 sezon ort. 100.1 |
37.9% sezon ort. 46.0% | eFG% | 41.4% sezon ort. 46.7% |
16.4% sezon ort. 16.5% | Top kaybı oranı | 20.6% sezon ort. 14.0% |
26.3% sezon ort. 31.3% | Hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 28.5% |
18.2% sezon ort. 25.5% | Serbest atış oranı | 13.8% sezon ort. 19.5% |
33.3% sezon ort. 32.2% | Üçlük payı | 37.9% sezon ort. 33.4% |
| Savunma | ||
79.1 sezon ort. 103.1 | 100 savunmada yenen sayı | 79.7 sezon ort. 103.3 |
41.4% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 37.9% sezon ort. 49.9% |
20.6% sezon ort. 16.3% | Zorlanan top kaybı | 16.4% sezon ort. 16.1% |
22.2% sezon ort. 27.8% | Rakip hücum ribaundu % | 26.3% sezon ort. 30.7% |
13.8% sezon ort. 32.4% | Rakip serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emine Tuğba Palazoğlu Adana Aski · 37 dk+6.9 PIR
- Saynur Tozlu Edirne BLD. Edirnespor · 13 dk+5.4 PIR
- Melisa Can Adana Aski · 33 dk+1.7 PIR
- Miljana Bojovic Adana Aski · 35 dk+1.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Olesia Malashenko Edirne BLD. Edirnespor · 34 dk−14.5 PIR
- Yasemin Begüm Dalgalar Edirne BLD. Edirnespor · 36 dk−10.0 PIR
- Nevena Jovanovic Edirne BLD. Edirnespor · 38 dk−9.1 PIR
- Shavonte Sade Zellous Adana Aski · 40 dk−7.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 75.3 | 72.4 | 79.7 | 37.9% | 16.4% | 26.3% | 18.2% | 79.1 | 41.4% | 20.6% | 77.8% | 13.8% | +0.6 |
| Edirne BLD. Edirnespor | 69.5 | 72.4 | 79.1 | 41.4% | 20.6% | 22.2% | 13.8% | 79.7 | 37.9% | 16.4% | 73.7% | 18.2% | -0.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Edirne BLD. Edirnespor |
|---|---|---|
| 22/66 (%33.3) | Saha İçi Şut | 22/58 (%37.9) |
| 16/44 (%36.4) | 2 Sayı | 18/36 (%50.0) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 4/22 (%18.2) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 7/8 (%87.5) |
| 38 | Ribaund | 36 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 18 | Asist | 12 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 0 | Blok | 3 |
| 14 | Top Kaybı | 16 |
| 14 | Faul | 16 |
| 63 | Verimlilik (PIR) | 57 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 26.12.2015Edirne BLD. Edirnespor 76-64 Adana Aski
- 25.03.2016Adana Aski 60-55 Edirne BLD. Edirnespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.