KBSL · 26. Hafta · 2015-2016 · 6 Nisan 2016 00:00

70 - 67

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Hatay BŞB. Mersin BŞB. karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 25 | 14 | 19 | 12 | 70 |
| Mersin BŞB. | 15 | 27 | 13 | 12 | 67 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.2 sezon ort. 71.9 | Tempo | 73.2 sezon ort. 75.0 |
| Hücum | ||
96.9 sezon ort. 103.4 | 100 hücumda sayı | 90.3 sezon ort. 100.9 |
47.6% sezon ort. 49.4% | eFG% | 42.5% sezon ort. 48.7% |
17.4% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 13.1% sezon ort. 16.0% |
34.1% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 29.2% |
33.9% sezon ort. 23.1% | Serbest atış oranı | 20.9% sezon ort. 21.4% |
32.3% sezon ort. 40.7% | Üçlük payı | 43.3% sezon ort. 30.9% |
| Savunma | ||
90.3 sezon ort. 97.1 | 100 savunmada yenen sayı | 96.9 sezon ort. 93.7 |
42.5% sezon ort. 45.5% | Rakip eFG% | 47.6% sezon ort. 44.6% |
13.1% sezon ort. 13.5% | Zorlanan top kaybı | 17.4% sezon ort. 16.1% |
22.2% sezon ort. 27.6% | Rakip hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 27.2% |
20.9% sezon ort. 20.8% | Rakip serbest atış oranı | 33.9% sezon ort. 25.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 38 dk+4.3 PIR
- Duygu Ekşi Mersin BŞB. · 19 dk+3.1 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 32 dk+3.0 PIR
- Tuğba Theodore Mersin BŞB. · 14 dk+1.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 40 dk−8.2 PIR
- Bria Nicole Hartley Mersin BŞB. · 35 dk−4.9 PIR
- Angel Lajuane Mc Coughtry Mersin BŞB. · 36 dk−4.8 PIR
- Marina Bas Mersin BŞB. · 37 dk−4.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 72.2 | 73.2 | 96.9 | 47.6% | 17.4% | 34.1% | 33.9% | 90.3 | 42.5% | 13.1% | 77.8% | 20.9% | +6.6 |
| Mersin BŞB. | 74.2 | 73.2 | 90.3 | 42.5% | 13.1% | 22.2% | 20.9% | 96.9 | 47.6% | 17.4% | 65.9% | 33.9% | -6.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Mersin BŞB. |
|---|---|---|
| 25/62 (%40.3) | Saha İçi Şut | 25/67 (%37.3) |
| 16/42 (%38.1) | 2 Sayı | 18/38 (%47.4) |
| 9/20 (%45.0) | 3 Sayı | 7/29 (%24.1) |
| 11/21 (%52.4) | Serbest Atış | 10/14 (%71.4) |
| 49 | Ribaund | 37 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 17 | Asist | 13 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 4 |
| 15 | Top Kaybı | 11 |
| 17 | Faul | 20 |
| 79 | Verimlilik (PIR) | 71 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-1
- 02.01.2016Mersin BŞB. 72-77 Hatay BŞB.
- 05.04.2016Hatay BŞB. 70-67 Mersin BŞB.
- 22.04.2016Hatay BŞB. 80-85 Mersin BŞB.
- 24.04.2016Hatay BŞB. 68-67 Mersin BŞB.
- 27.04.2016Mersin BŞB. 55-57 Hatay BŞB.
- 29.04.2016Mersin BŞB. 78-85 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.