KBSL · 3. Hafta · 2016-2017 · 6 Kasım 2016 00:00
Fenerbahçe 4. çeyreği 22-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik Belediye | 22 | 12 | 16 | 9 | 59 |
| Fenerbahçe | 23 | 22 | 7 | 22 | 74 |
| Canik Belediye | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.4 sezon ort. 73.4 | Tempo | 72.4 sezon ort. 72.6 |
| Hücum | ||
80.6 sezon ort. 91.1 | 100 hücumda sayı | 103.2 sezon ort. 109.9 |
39.2% sezon ort. 45.0% | eFG% | 55.2% sezon ort. 53.1% |
21.1% sezon ort. 18.5% | Top kaybı oranı | 20.1% sezon ort. 14.8% |
40.5% sezon ort. 27.8% | Hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 34.1% |
21.5% sezon ort. 25.1% | Serbest atış oranı | 22.4% sezon ort. 18.7% |
13.8% sezon ort. 30.5% | Üçlük payı | 41.4% sezon ort. 28.4% |
| Savunma | ||
103.2 sezon ort. 101.5 | 100 savunmada yenen sayı | 80.6 sezon ort. 91.6 |
55.2% sezon ort. 48.1% | Rakip eFG% | 39.2% sezon ort. 44.5% |
20.1% sezon ort. 16.7% | Zorlanan top kaybı | 21.1% sezon ort. 15.4% |
24.2% sezon ort. 33.8% | Rakip hücum ribaundu % | 40.5% sezon ort. 25.4% |
22.4% sezon ort. 22.5% | Rakip serbest atış oranı | 21.5% sezon ort. 20.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Shekinna Paries Stricklen Fenerbahçe · 30 dk+13.3 PIR
- Pelin Bilgiç Fenerbahçe · 9 dk+3.6 PIR
- Elina Babkina Dikaioulaku Canik Belediye · 36 dk+2.7 PIR
- Alexandria Christine Quigley Fenerbahçe · 33 dk+1.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 24 dk−11.1 PIR
- Viktoria Vladimirovna Mircheva Canik Belediye · 37 dk−8.8 PIR
- Naignouma Coulibaly Canik Belediye · 40 dk−8.6 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Canik Belediye · 22 dk−7.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik Belediye | 73.2 | 72.4 | 80.6 | 39.2% | 21.1% | 40.5% | 21.5% | 103.2 | 55.2% | 20.1% | 75.8% | 22.4% | -22.5 |
| Fenerbahçe | 71.7 | 72.4 | 103.2 | 55.2% | 20.1% | 24.2% | 22.4% | 80.6 | 39.2% | 21.1% | 59.5% | 21.5% | +22.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik Belediye | Kategori | Fenerbahçe |
|---|---|---|
| 25/65 (%38.5) | Saha İçi Şut | 27/58 (%46.6) |
| 24/56 (%42.9) | 2 Sayı | 17/34 (%50.0) |
| 1/9 (%11.1) | 3 Sayı | 10/24 (%41.7) |
| 8/14 (%57.1) | Serbest Atış | 10/13 (%76.9) |
| 42 | Ribaund | 33 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 15 | Asist | 22 |
| 7 | Top Çalma | 9 |
| 0 | Blok | 2 |
| 19 | Top Kaybı | 16 |
| 12 | Faul | 19 |
| 58 | Verimlilik (PIR) | 90 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Canik Belediye 1, Fenerbahçe 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 05.11.2016Canik Belediye 59-74 Fenerbahçe
- 04.02.2017Fenerbahçe 106-63 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

