KBSL · 1. Hafta · 2016-2017 · 23 Ekim 2016 00:00
Bellona AGÜ ilk yarıyı 33-38 geride kapattı, ikinci yarıyı 39-30 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Canik Belediye | 22 | 16 | 13 | 17 | 68 |
| Bellona AGÜ | 23 | 10 | 24 | 15 | 72 |
| Canik Belediye | Kategori | Bellona AGÜ |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.2 sezon ort. 73.5 | Tempo | 68.2 sezon ort. 69.7 |
| Hücum | ||
99.5 sezon ort. 90.4 | 100 hücumda sayı | 105.8 sezon ort. 101.0 |
49.1% sezon ort. 44.6% | eFG% | 46.8% sezon ort. 49.2% |
17.9% sezon ort. 18.7% | Top kaybı oranı | 11.4% sezon ort. 15.6% |
29.4% sezon ort. 28.2% | Hücum ribaundu % | 26.8% sezon ort. 27.5% |
33.9% sezon ort. 24.7% | Serbest atış oranı | 25.4% sezon ort. 21.8% |
23.2% sezon ort. 30.0% | Üçlük payı | 28.6% sezon ort. 22.2% |
| Savunma | ||
105.8 sezon ort. 101.4 | 100 savunmada yenen sayı | 99.5 sezon ort. 91.8 |
46.8% sezon ort. 48.4% | Rakip eFG% | 49.1% sezon ort. 44.2% |
11.4% sezon ort. 17.0% | Zorlanan top kaybı | 17.9% sezon ort. 17.0% |
26.8% sezon ort. 33.7% | Rakip hücum ribaundu % | 29.4% sezon ort. 30.6% |
25.4% sezon ort. 22.4% | Rakip serbest atış oranı | 33.9% sezon ort. 19.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic Canik Belediye · 33 dk+12.8 PIR
- Elina Babkina Dikaioulaku Canik Belediye · 37 dk+10.7 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Bellona AGÜ · 32 dk+8.7 PIR
- Dila Yıldırım Bellona AGÜ · 30 dk+8.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Hülya Çoklar Asarcıklı Canik Belediye · 25 dk−7.4 PIR
- Eshaya Marie Murph Canik Belediye · 38 dk−6.9 PIR
- Miray Şahin Canik Belediye · 9 dk−2.0 PIR
- Tuğçe Canbaz Bellona AGÜ · 21 dk−1.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Luca Ivankovic 50 asist barajını geçti
- Tuğçe Canbaz 50. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Canik Belediye | 68.4 | 68.2 | 99.5 | 49.1% | 17.9% | 29.4% | 33.9% | 105.8 | 46.8% | 11.4% | 73.2% | 25.4% | -6.3 |
| Bellona AGÜ | 68.0 | 68.2 | 105.8 | 46.8% | 11.4% | 26.8% | 25.4% | 99.5 | 49.1% | 17.9% | 70.6% | 33.9% | +6.3 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Canik Belediye | Kategori | Bellona AGÜ |
|---|---|---|
| 24/56 (%42.9) | Saha İçi Şut | 26/63 (%41.3) |
| 17/43 (%39.5) | 2 Sayı | 19/45 (%42.2) |
| 7/13 (%53.8) | 3 Sayı | 7/18 (%38.9) |
| 13/19 (%68.4) | Serbest Atış | 13/16 (%81.3) |
| 40 | Ribaund | 35 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 13 | Asist | 11 |
| 5 | Top Çalma | 7 |
| 2 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 9 |
| 21 | Faul | 21 |
| 76 | Verimlilik (PIR) | 77 |
Canik Belediye
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Bellona AGÜ
Henüz maç yokBu sezon henüz maç yok
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Canik Belediye 0, Bellona AGÜ 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 22.10.2016Canik Belediye 68-72 Bellona AGÜ
- 21.01.2017Bellona AGÜ 65-60 Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

