KBSL · 2. Hafta · 2016-2017 · 29 Ekim 2016 00:00

72 - 55

Adana Aski 3. çeyreği 26-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Adana Aski | 20 | 20 | 26 | 6 | 72 |
| Canik Belediye | 18 | 10 | 11 | 16 | 55 |
| Adana Aski | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.1 sezon ort. 73.2 | Tempo | 71.1 sezon ort. 73.4 |
| Hücum | ||
99.6 sezon ort. 91.8 | 100 hücumda sayı | 78.6 sezon ort. 91.1 |
49.2% sezon ort. 44.0% | eFG% | 36.5% sezon ort. 45.0% |
15.4% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 24.4% sezon ort. 18.4% |
33.3% sezon ort. 29.5% | Hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 28.4% |
18.2% sezon ort. 22.3% | Serbest atış oranı | 52.1% sezon ort. 24.1% |
24.2% sezon ort. 34.2% | Üçlük payı | 27.1% sezon ort. 29.9% |
| Savunma | ||
78.6 sezon ort. 98.1 | 100 savunmada yenen sayı | 99.6 sezon ort. 101.6 |
36.5% sezon ort. 47.1% | Rakip eFG% | 49.2% sezon ort. 48.3% |
24.4% sezon ort. 17.0% | Zorlanan top kaybı | 15.4% sezon ort. 16.8% |
25.0% sezon ort. 29.7% | Rakip hücum ribaundu % | 33.3% sezon ort. 33.4% |
52.1% sezon ort. 27.1% | Rakip serbest atış oranı | 18.2% sezon ort. 22.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley Adana Aski · 24 dk+12.1 PIR
- Alysha Clark Adana Aski · 24 dk+7.2 PIR
- Kübra Erat Adana Aski · 28 dk+5.8 PIR
- Tuğba Theodore Canik Belediye · 27 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elina Babkina Dikaioulaku Canik Belediye · 38 dk−12.1 PIR
- Miray Şahin Canik Belediye · 20 dk−5.4 PIR
- Avery Rochelle Warley Adana Aski · 36 dk−2.6 PIR
- Naignouma Coulibaly Canik Belediye · 26 dk−2.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Adana Aski | 72.3 | 71.1 | 99.6 | 49.2% | 15.4% | 33.3% | 18.2% | 78.6 | 36.5% | 24.4% | 75.0% | 52.1% | +21.0 |
| Canik Belediye | 70.0 | 71.1 | 78.6 | 36.5% | 24.4% | 25.0% | 52.1% | 99.6 | 49.2% | 15.4% | 66.7% | 18.2% | -21.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Adana Aski | Kategori | Canik Belediye |
|---|---|---|
| 31/66 (%47.0) | Saha İçi Şut | 16/48 (%33.3) |
| 28/50 (%56.0) | 2 Sayı | 13/35 (%37.1) |
| 3/16 (%18.8) | 3 Sayı | 3/13 (%23.1) |
| 7/12 (%58.3) | Serbest Atış | 20/25 (%80.0) |
| 36 | Ribaund | 32 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 17 | Asist | 16 |
| 13 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 2 |
| 13 | Top Kaybı | 19 |
| 25 | Faul | 14 |
| 86 | Verimlilik (PIR) | 53 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Adana Aski 0, Canik Belediye 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 28.10.2016Adana Aski 72-55 Canik Belediye
- 28.01.2017Canik Belediye 56-80 Adana Aski
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.