KBSL · Playoff Çeyrek Final 2. Maç · 2015-2016 · 13 Nisan 2016 00:00

53 - 57

Hatay BŞB. maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 15 | 14 | 15 | 9 | 53 |
| Hatay BŞB. | 14 | 15 | 16 | 12 | 57 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.3 sezon ort. 74.1 | Tempo | 68.3 sezon ort. 72.0 |
| Hücum | ||
76.7 sezon ort. 98.8 | 100 hücumda sayı | 84.5 sezon ort. 103.7 |
37.7% sezon ort. 44.5% | eFG% | 38.8% sezon ort. 49.6% |
17.1% sezon ort. 13.8% | Top kaybı oranı | 23.4% sezon ort. 15.3% |
31.0% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 41.9% sezon ort. 31.3% |
10.8% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 29.3% sezon ort. 23.2% |
23.1% sezon ort. 21.0% | Üçlük payı | 53.4% sezon ort. 40.1% |
| Savunma | ||
84.5 sezon ort. 99.5 | 100 savunmada yenen sayı | 76.7 sezon ort. 97.5 |
38.8% sezon ort. 50.4% | Rakip eFG% | 37.7% sezon ort. 45.7% |
23.4% sezon ort. 18.3% | Zorlanan top kaybı | 17.1% sezon ort. 13.4% |
41.9% sezon ort. 29.9% | Rakip hücum ribaundu % | 31.0% sezon ort. 27.3% |
29.3% sezon ort. 18.4% | Rakip serbest atış oranı | 10.8% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Bahar Öztürk Hatay BŞB. · 40 dk+12.7 PIR
- Zane Teilane Samsun Canik Belediye · 34 dk+4.9 PIR
- Courtney Lynne Paris Hatay BŞB. · 40 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Iva Radosavljevic Samsun Canik Belediye · 40 dk−17.9 PIR
- Natalie Anne Stevens Hurst Hatay BŞB. · 40 dk−13.4 PIR
- Anna Vajda Hatay BŞB. · 37 dk−11.2 PIR
- Tuğba Oral Hatay BŞB. · 26 dk−5.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 69.1 | 68.3 | 76.7 | 37.7% | 17.1% | 31.0% | 10.8% | 84.5 | 38.8% | 23.4% | 58.1% | 29.3% | -7.7 |
| Hatay BŞB. | 67.5 | 68.3 | 84.5 | 38.8% | 23.4% | 41.9% | 29.3% | 76.7 | 37.7% | 17.1% | 69.0% | 10.8% | +7.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 23/65 (%35.4) | Saha İçi Şut | 18/58 (%31.0) |
| 20/50 (%40.0) | 2 Sayı | 9/27 (%33.3) |
| 3/15 (%20.0) | 3 Sayı | 9/31 (%29.0) |
| 4/7 (%57.1) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 38 | Ribaund | 47 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 14 | Asist | 13 |
| 8 | Top Çalma | 2 |
| 1 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 20 |
| 15 | Faul | 12 |
| 55 | Verimlilik (PIR) | 55 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 0, Hatay BŞB. 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-4
- 24.10.2015Samsun Canik Belediye 63-82 Hatay BŞB.
- 15.01.2016Hatay BŞB. 82-78 Samsun Canik Belediye
- 09.04.2016Hatay BŞB. 78-64 Samsun Canik Belediye
- 12.04.2016Samsun Canik Belediye 53-57 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.