KBSL · 4. Hafta · 2016-2017 · 12 Kasım 2016 00:00

62 - 66

İstanbul Üniversitesi 1. çeyreği 20-5 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 5 | 17 | 20 | 20 | 62 |
| İstanbul Üniversitesi | 20 | 10 | 19 | 17 | 66 |
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.3 sezon ort. 75.8 | Tempo | 73.3 sezon ort. 71.5 |
| Hücum | ||
83.0 sezon ort. 90.5 | 100 hücumda sayı | 91.9 sezon ort. 96.2 |
42.9% sezon ort. 44.0% | eFG% | 45.4% sezon ort. 45.1% |
14.9% sezon ort. 17.8% | Top kaybı oranı | 18.6% sezon ort. 13.8% |
14.6% sezon ort. 27.4% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 27.2% |
20.6% sezon ort. 22.7% | Serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 18.2% |
33.3% sezon ort. 27.3% | Üçlük payı | 44.6% sezon ort. 37.6% |
| Savunma | ||
91.9 sezon ort. 102.6 | 100 savunmada yenen sayı | 83.0 sezon ort. 106.2 |
45.4% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 42.9% sezon ort. 51.0% |
18.6% sezon ort. 15.4% | Zorlanan top kaybı | 14.9% sezon ort. 15.6% |
34.1% sezon ort. 33.7% | Rakip hücum ribaundu % | 14.6% sezon ort. 34.0% |
16.9% sezon ort. 21.8% | Rakip serbest atış oranı | 20.6% sezon ort. 22.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Aija Jurjane İstanbul Üniversitesi · 38 dk+7.0 PIR
- Harika Gözde Eldaş Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 27 dk+5.5 PIR
- Jordan Hooper İstanbul Üniversitesi · 31 dk+4.9 PIR
- Aneika Anna Kay Henry Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 40 dk+2.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Chatilla van Grinsven Tosyalı Toyo Osmaniye GSK · 37 dk−4.8 PIR
- Şaziye İvegin Üner İstanbul Üniversitesi · 34 dk−4.4 PIR
- La Tanya Chantella White İstanbul Üniversitesi · 29 dk−3.5 PIR
- Gizem Yavuz Yar İstanbul Üniversitesi · 37 dk−3.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- La Tanya Chantella White 100. maçına çıktı
- La Tanya Chantella White 1.500 sayı barajını geçti
- Aneika Anna Kay Henry 500 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | 74.7 | 73.3 | 83.0 | 42.9% | 14.9% | 14.6% | 20.6% | 91.9 | 45.4% | 18.6% | 65.9% | 16.9% | -8.9 |
| İstanbul Üniversitesi | 71.8 | 73.3 | 91.9 | 45.4% | 18.6% | 34.1% | 16.9% | 83.0 | 42.9% | 14.9% | 85.4% | 20.6% | +8.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Tosyalı Toyo Osmaniye GSK | Kategori | İstanbul Üniversitesi |
|---|---|---|
| 25/63 (%39.7) | Saha İçi Şut | 26/65 (%40.0) |
| 21/42 (%50.0) | 2 Sayı | 19/36 (%52.8) |
| 4/21 (%19.0) | 3 Sayı | 7/29 (%24.1) |
| 8/13 (%61.5) | Serbest Atış | 7/11 (%63.6) |
| 33 | Ribaund | 49 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 22 | Asist | 13 |
| 8 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 16 |
| 17 | Faul | 14 |
| 71 | Verimlilik (PIR) | 77 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 11.11.2016Tosyalı Toyo Osmaniye GSK 62-66 İstanbul Üniversitesi
- 10.02.2017İstanbul Üniversitesi 75-64 Tosyalı Toyo Osmaniye GSK
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.